Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehetne kezdeni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne kezdeni a beszélgetést egy fiúval?

Figyelt kérdés

Addig megvagyok, hogy szia :D

Es élőben, nem Facebookon keresztül

Együtt sportolunk.

Nagyon felek odamenni hozza es azt se tudom, hogy hogyan kellene ( azon kívül, hogy a labamon) es mit lehetne neki legelőször mondani, mert ha elkezdünk dumálni akkor valószínűleg jönni fog magátol, csak elkezdeni nehéz :/


Aki tudna segíteni, az legyen szíves írjon :)


L



2015. nov. 10. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyreszt jo lenne tudni h hany eves vagy te es o.

Masreszt legyel magad es termeszetetes mert ha elmondasz egy betanult szoveget azt erezni fogja a fiu.

Egyebkent barmit kerdezhetsz tole csak ne legyen tul nagy hulyeseg de ha te is tetszesz neki akk biztos h o is elkezd beszelgetni veled

2015. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

O 15-16, en 15 eves vagyok


Nem konkrét betanult szöveget szeretnek elmondani, csak jo lenne ugy odamenni, hogy van 1-2 kérdésem, mintha csak ugy odallitok elé, hogy

En: szia

O: szia

En: Őőő...


Es hirtelen nem tudok mit mondani, mert annyira izgulok es lehet, hogy ha van 1-2 kérdésem, akkor is hirtelen elfelejtem, mert annyira beparazok, hogy vele beszélgetek vagyhat fogok beszélgetni :OOO


bár mar 1-2x egymáshoz szóltunk, de az csak 1-2 szó volt es az az edzeshez "tartozott" ( pl.: bedobtad? Ide kell állnom? Hányat kell bedobni? , ilyesmi)

2015. nov. 10. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:

sztem csinald ugy h edzes utan mikor megy haza akkor utkozbe beszelgetek es akkor kerdezgetheted h merre megy ol lakkik meg ilyenek es egy ido utan eszre se veszed de beszelgettek.

2. ha nem egy iranyba mentek nem fogod ot sztem kovetni szval mielott haza indulna kedj veke beszelgetni. meny oda hozza h szia lenne jedved setakni es beszelgetni kicsit ? . nem hinnem hogy visszautasitja... ez az elsohoz es a 2 eshez is vonatkozik barmi lehet tema a fogkefe markatol kezdve higy milyen zeneket szeret de bele kell talani mert en pl rock manias vagyok es ha felhozzak a zenet egybol van kedvem beszelgetni.

tud meg miket szeret es beszelj arrol de ha nem tudod az se baj mert elobb is irtam tenyleg barmi lehet a tema :)

sok siker! :)

2015. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bajusz67 válasza:
Kérdezd meg mit gondol arról, hogy a Norvégokat kaptuk a pótselejtezőn :) Ha szereti a focit be nem fog állni a szája :D
2015. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!