Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha 13 éves csajokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha 13 éves csajokkal akarok ismerkedni?

Figyelt kérdés
16/f

2015. dec. 13. 19:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
h*lye vagy fiam?
2015. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ.Ha csak le akarod fektetni az gáz eléggé. Ha meg komoly szándékaid vannak egy 13 éves lány iránt akkor nem az.Bár éretlenebbek sokkal (tudom mert én is annyi vagyok.)
2015. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

utolsó pls :"D

Ne kelljen már más legyen csak azért, hogy ne legyen közröhely tárgya...

Szerintem nem lenne gáz, ha valamilyen szinten azért lehetséges lenne egy normális tizenhárom éves barátnőt szerezned... lelövöm a poént. Egy értelmes tizenhárom éves lány nem fog járni veled, mert fél vagy jobban figyelne a tanulásra. Ellenszemben tusz fogni egy csitrit akinek (feltételezem) nem te vagy az első. Ha beszélgetsz is ilyen korú lányokkal, ne érzékeltesd azt, hogy kisebb nállad. Ez az én véleményem, de természetesen abban is biztos vagyok, hogy vannak kivételek is :) 14/L

2015. dec. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
bocs, nem aktuális az utolsó, elnéztem a kérdést sry
2015. dec. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

utolsó pls :"D

Ne kelljen már más legyen csak azért, hogy ne legyen közröhely tárgya...

Szerintem nem lenne gáz, ha valamilyen szinten azért lehetséges lenne egy normális tizenhárom éves barátnőt szerezned... lelövöm a poént. Egy értelmes tizenhárom éves lány nem fog járni veled, mert fél vagy jobban figyelne a tanulásra. Ellenszemben tusz fogni egy csitrit akinek (feltételezem) nem te vagy az első. Ha beszélgetsz is ilyen korú lányokkal, ne érzékeltesd azt, hogy kisebb nállad. Ez az én véleményem, de természetesen abban is biztos vagyok, hogy vannak kivételek is :) 14/L

2015. dec. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!