Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Emberek! Valaki adjon tanácsot...

Emberek! Valaki adjon tanácsot, legyszives?

Figyelt kérdés
A minap osszevesztem az egyik baratommal, mert elmeletileg bunko voltam vele. Igazabol ideges lettem es azt mondtam neki, hogy egoista. Kesobb megint leidegeltem, mert "megalazott"(enyhen durva kifejezes ra), es most haragszik. Ket nap mulva lenne a szulinapom es holnap mentunk volna moziba, amit o lemondott ezek utan. Nagyon szarul esett, nekem kene bocsanatot kernem vagy neki? Jo ez eleg buta kerdesre sikeredett, de eddig ugy voltam vele irok egy bocsanatkero levelet, de miutan lemondta a szulinapomat elment a kedvem. Szoval?:(
2014. nov. 19. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szóval ha minden úgy van ahogy leírtad, mindketten szemetek voltatok egymással. Ne kérj bocsánatot, hanem inkább mondd hogy sajnálod hogy bunkó voltál. És aztán próbálj meg kibékülni vele.
2014. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!