Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet valakit felejteni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet valakit felejteni, ha csak tetszik?

Figyelt kérdés

Sajnos osztálytársam.Tavaly óta tetszik.(9. óta)El tudom-e felejteni,és ha igen,akkor mennyi idő szükséges rá?Hiszen nem vagyok belé szerelmes.Ráadásul a barátnőm szervezett nekem egy vakrandit.Nem akarom,hogy aközben is ő járjon a fejemben.Szerintetek?

16/L



2015. dec. 15. 19:25
 1/10 NeymarjrLau ***** válasza:
Az idő talán. Vagy ha tényleg beleszeretsz annyira valakibe, hogy ő már nem fog a fejedben járni. Addig jó, amíg csak tetszik, nehogy utána csalódj:/. Próbálj meg túllépni rajta.
2015. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerinted elvállaljam a vakrandit,hátha kisül valami?
2015. dec. 15. 19:56
 3/10 NeymarjrLau ***** válasza:
Ahogy érzed, nehéz kérdés. Ha láttad már képen, esetleg egy ismerősöd mesélt már róla, akkor szerintem nem lehet baj, de azért vigyázz.
2015. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi a választ!
2015. dec. 15. 20:14
 5/10 NeymarjrLau ***** válasza:
Szívesen:)
2015. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elfelejteni nem biztos, hogy el tudod ezt tapasztalatbol mondom....

Nekem ugy sikerult tul tennem maganm rajta, hogy megbantott.. Nagyon megbantott es egy ideig meg ereztem valamit, de utana mar csak az utalat volt amit ereztem es tudom, hogy ez nem segit sokat rajtad, de gondoltam leirom a tapasztalataim talan segit talan nem

2015. dec. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Megutálni nem tudom,olyan aranyos!Ráadásul velem mindig vicces! :3

Sajnálom,hogy veled ez történt.Osztálytárs volt?

2015. dec. 16. 14:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Hidd el en is ezt hittem.... Es igen az osztalytarsam volt es jelenleg is az...
2015. dec. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Remélem ez többször nem fordul elő.Kíváncsi vagyok a sztoridra.
2015. dec. 16. 18:29
 10/10 anonim válasza:
Jelenleg én is hasonló cipőben járok. De nemigen megy az elfelejtés sajnos :/
2016. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!