Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám elfelejteni?

Hogyan tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Két hónapja megismertem egy lányt úgy volt hogy összejövünk, de aztán egy idő után lepattintott mindig hogy nem ér rá. Néztem a facebook profilját mikor láttam hogy egy másik fiúval jár, nagyon felidegesített és nem tudom elfelejteni, mert tetszik is nagyon.

#tetszik #el szeretném felejteni #másik fiúval jár
2014. ápr. 15. 12:54
 1/5 anonim válasza:
Miből gondolod, hogy egyáltalán mással jár?
2014. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
net love = zacskó fos
2014. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy mással jár mert láttam multkor facebook-on is vannak képei a sráccal és nem a neten ismertem meg, tehát nem net love.
2014. ápr. 15. 13:04
 4/5 ivettszabo1990 válasza:
felejts el csak szórakozott Veled vagy talált egy olyan srácot, aki jobban tetszik Neki! Az egyetlen gyógyír az idő és az hogy másokkal ismerkedsz! Hidd el találsz jobbat!
2014. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ez a problémám, hogy nem találok másik lányt. Egy hónapja körülbelül elfelejtettem, de aztán megláttam és megint elkezdet "fájni" a szívem.
2014. ápr. 15. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!