Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Én egy 15 éves lány vagyok és van egy 16 éves barátom.

Szeretjük egymást, de néha megpofoz (nem izomból) ha valamit nem teszek meg rögtön akkor megszorít addig amíg meg nem csinálom, ha azt mondom neki, hogy fáj akkor kiröhög.

(Nem azt akarom olvasni, hogy ilyen korban a tanulással kéne foglalkoznom..)



2015. dec. 16. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

****Ezt a sort most ne olvasd el: A tanulással kéne foglalkoznod!****


Nem vagy normális, ha ilyen állattal vagy még csak egy légtérben is, nemhogy kérdés, hogy mit csinálj...

2015. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leirnád, hogy mit is szeretsz benne annyira, hogy elfogadod az ilyen megalázást?
2015. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kene egyutt lenned egy idegbeteggel. Hogy tudsz egy ilyet szeretni? Nincs azzal baj hogy 15 evesen baratod van. Szimplan csak az itt a gond, hogy ennyi idosen bant. Belegondoltal mar, hogy par ev mulva meg is eroszakolhat, es te akarmennyire nem akarod, o majd csak kirohog? Nem ferfi az, aki megut egy not! O nem szeret teged, valami gond van az agyaval. Normalis, epp eszu ember ilyet nem csinal. En a helyedben mar az elso ilyennel ott hagytam volna a francba, es te is tedd ezt, ha nem akarod hogy boxzsakkent viselkedjen veled. :)
2015. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ilyen állatokkal ne gyere össze.dobjad ki még mielőtt több kárt tesz benned azt keres egy normális srácot.(amennyiben még 1 x megver tudasd velem és megkeresem.)
2015. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
SZAKÍTÁS.
2015. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!