Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért viselkedik így? Nem...

Miért viselkedik így? Nem tudok kiigazodni rajta.

Figyelt kérdés
Egy ideje ismerkedem egy sráccal, akivel remekül megértjük egymást. Nagyon a levegőben van már a kémia is(konkrétan elmondta, hogy ő ezt már el is képzelte velem), de nem tudok kiigazodni rajta. Néha nem jelentkezik napokig, bár tudom, elfoglalt…máskor pedig bármikor meglát, két kézzel integet, odajön, kedves, de sokszor cukkol stb. Ha kettesben vagyunk, olyan, mint akit felhúztak, sokszor úgy érzem, hogy visszafogja magát… Miért van ez? Tippek?

2014. ápr. 11. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Most egy teljesen átlagos, az emberek 100%-ára jellemző dolgot írtál le: egyetlen embernek sem permanensen egyforma a hangulata.

A szabadideje még rapszodikusabb általában.

Nyilván kedves, de próbál humoros is lenni.

Nyilván izgatott, amikor veled van, mert tetszel neki, és érzi, te is vevő vagy rá.


Mi a gond?

2014. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem keres. Eddig szinte mindig ő keresett, legutóbb viszont kivételt tettem. Újra nem fogok. Teljesen megértem, hogy elfoglalt stb, de azért írhatna pár szót...szerintem.
2014. ápr. 11. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne nyavajogj.. fogd magad és írj rá, aztán kész. Semmi bajod nem lesz belőle ha neked kell megmozdulni.

De valószínű azért elfoglalt mert dolga van.. magyarul nem ér rá keresni téged. Ha lesz ideje úgy is írni fog.


Hogy lehetünk mi nők ilyen idióták, de komolyan :(

2014. ápr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már csinálta ezt korábban is. Akkor 'megerőltettem' magam. Igen, tudom, dolga van, eléggé elfoglalt, de akkor is. :( Idegesítő ez a várakozás. :/
2014. ápr. 11. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Törődj bele abba, hogy még csak ismerkedtek (ahogy te is írtad) és semmi nem kötelezi arra, hogy éjjel-nappal veled foglalkozzon. Ilyenkor az, hogy egy-két napig nem beszéltek azért nem olyan nagy dolog. Bírd ki.
2014. ápr. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem 1-2 napról van szó, már több mint egy hete...
2014. ápr. 11. 15:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg a 3. hozzászólásom olvasd el még egyszer és erőltesd meg magad egy kicsit. Azzal hogy magadban őrlődsz, csak felidegesíted magad meg ok nélkül fogsz rá is haragudni, mert kombinálsz össze-vissza. Írj rá Te! Nem leszel tőle semmivel sem kiszolgáltatottabb, legalább ő is tudni fogja, hogy kíváncsi vagy rá.
2014. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!