Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Tettek már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tettek már olyan dolgot a kapcsolatotokban, amit nem akartatok? Nem kérek olyan válaszokat, hogy aki igazán szeret elfogad ahogy vagy és társaik.

Figyelt kérdés
Mert aki kapcsolatban van az tudja,hogy igenis változni kell néha a párunkért és ez nem feltétlenül jelenti azt,hogy feladod magad vagy a függetlenséged. A kérdésem az,hogy nálatok mi lenne a határ?

2015. ápr. 20. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen járok a párom kedvében, egészen addig, amíg ez nekem nem okoz kellemetlen érzéseket. Vannak dolgok, amikben könnyű kompromisszumot kötni úgy, hogy "ne fájjon", de bizonyos helyzetekben az embertől már elvárhatnak olyasmit is, ami neki kifejezetten rossz. Én ezekbe nem megyek bele, ilyenkor valamilyen más megoldást próbálunk kitalálni. Ha ő olyasmit szeretne, ami számomra kellemetlen, és ezt erőlteti, akkor jobb, ha vége az egésznek.
2015. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem tennék olyat amit nem akarok. Ha a párom olyasmiket akar amit én nagyon nem akkor inkább elválnak útjaink. Szerencsére a mostani párommal nincsenek ilyen gondjaink. Mindig ugyanazt akarjuk. Ez a tökéletes kapcsolat.
2015. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Tettek már olyan dolgot a kapcsolatotokban, amit nem akartatok?"


A kérdésed alatt leírtak miatt felmerült bennem, hogy tényleg így akartál-e fogalmazni, vagy esetleg úgy, hogy


"Tettetek-e már ....."

2015. ápr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékszem ilyesmire. Ha valamit nagyon nem akarok megtenni azt nem fogom. Az ilyesmik csak rombolnák a kapcsolatot szerintem, jó esetben nincs szükség olyan cselekedetekre, amik nincsenek az ember kedvére...
2015. ápr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem. Ha volt is olyan dolog, aminek a megváltoztatása szükséges volt a kapcsolatunk érdekében, az már nem esett a "nem akarom" kategóriába, illetve a saját magam érdeke is volt a változtatás. Csak egy példa: én elég kényszeres voltam és tisztaságmániás, ő meg baromi rendetlen, igénytelen a takarítás terén. Most fél úton járunk, és elég normálisak lettünk e téren. Nem akartuk kikészíteni egymást, így hol én engedtem picit, hol ő, és összecsiszolódtunk.


Ha olyan változtatást várna el a párom, ami az egyéni érdekeimet súlyosan sértené (pl. hízzak 50 kg-ot vagy tetováltassam magam tetőtől talpig, esetleg legyek társaságibb ember, miközben durván introvertált vagyok stb.), azt nyilván nem tenném meg, de a kapcsolatunkat sem szolgálná, ha megtenném, mert ha én nem érzem jól magam, ő sem fogja, ez egyértelmű.

2015. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Lefordítva a kérdés.Pl. megcsaltad a barátodat, megbántad? Félsz hogy kiderül? Vag ykiderült de semmi nem a régi?
2015. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a 2-esnek van igaza.
2015. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!