Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha álmaitok nője jönne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha álmaitok nője jönne veletek szembe az utcán ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
De most komolyan!Ez a kérdés már régóta foglalkoztat.Hagynátok elmenni,vagy megszólítanátok esetleg követnétek?Mert mostanában minden fiú mekkora macsónak mutatja magát,ilyen helyzetben is azok lennétek?

#fiú #lány #igeál
2015. dec. 25. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Elmennék mellette.
2015. dec. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Két értelmű válasz :D
2015. dec. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Amit szoktam. Megcsókolnám, megfognám a kezét és együtt sétálnánk tovább ugyanis már 6 éve annak, hogy együtt vagyok vele. :)
2015. dec. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gyuribacsika válasza:
84%
Én nem vagyok se macsó, se egy profi magabiztos srác, és ugye ha szembejönne az a nő, hát mivel míg elmennénk egymás mellett az csak pár pillanat, tehát nagyon gyorsan kellene reagálni és azt sem biztos, hogy tudnám mit mondjak hirtelen. De szerintem max visszafordulnék vagy vissza futnék utána és ha tényleg egy különleges ember számomra mindenképpen megállitanám valahogy. A követős verzió szerintem nem jó, mert lehet hogy azt hinné a lány, hogy valami beteg perverz állat vagyok. Egyébként tényleg nem olyan könnyen vannak ezzel a dologgal a férfiak, mert odamenni egy vadidegen nőhöz, aki lehet hogy jól elküld egy melegebb éghajlatra, meg mit is mondjak neki szóval elméletben könnyen hangzik, de valóban keveseknek van hozzá bátorsága. Legalább is ha belegondolod magad egy fiú helyzetébe.
2015. dec. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem csak olyan fordult elő hogy láttam szép lányokat akik tetszettek,de kb ennyi.. sok ilyen volt,nyilván sok ilyen lesz még,de álmaim nőjével még nem találkoztam...pontyosabban én tudom ki ő, csak vele nem találkoztam😭😭 de addig úgysem adom fel,ès majd remélem egyszer, hamarosan...😉
2015. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm fiúk a válaszokat:)

utolsó:Biztos hamarosan felbukkan:)

2015. dec. 25. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Álmaim nője? Honnan tudjam ránézésre, hogy ki álmaim nője?!

Komolyan, nekem ennél több kell. Álmaim nője az lesz, akit feleségül veszek....és nem az a több tucat lány, akire nap mint nap rá tudom mondani az utcán, hogy szép.

2015. dec. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem tartom magam macsónak, és ha szembejönne, nagy eséllyel nem tennék semmit, azért se mert nem tudnám hogy "ő" az, meg azért se mert ezzel a kevés önbizalommal nagyon nehéz bárkit is megszólítani..
2015. dec. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Összekuporodnék és sírva elkezdeném énekelni a német himnuszt visszafelé,Orosz akcentussal.
2015. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!