Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy egyértelmű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy egyértelmű legyen mit akarok?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel eleinte csak haverkodni akartam, mert úgy voltam vele hogy megvagyok barátnő nélkül, és külsőre se volt épp az esetem. De így hogy lassan 1 hónapja minden nap beszélünk facebookon és találkozgatunk jobban megismertem, és olyan a személyisége hogy szerintem beleszerettem.. Most mit kéne tennem hogy észrevegye hogy tovább akarok lépni?
2015. dec. 27. 15:45
 1/5 anonim válasza:
Mondd meg neki hogy te többet akarsz mint barátság
2015. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azt mikor és hogy?
2015. dec. 27. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy jó lenne ha találkoznátok. Sétáltok meg beszélgettek és megmondod neki, hogy te többet érzel iránta mint barátság.
2015. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy hogy hogy? csak mond el. de ne túl szárazon tálald. egy kis románcos, vagy simán jó nap után mikor hosszan együtt voltatok. de mindenképp személyesen és ne a facen
2015. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem igazán engedik el otthonról mert féltik tőlem az ebben a korban még viszonylag nagy korkülönbség miatt (ő 14 én 16) szóval egyenlőre jó ha pár 10 percet tudunk találkozni hetente.. Ez idővel biztos változhst de még nem nyertem el a szülei bizalmát
2015. dec. 27. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!