Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet úgy csajozni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy csajozni, hogy már az elején egyértelmű legyen, hogy csak haverságot akarok?

Figyelt kérdés

Nem akarok párkapcsolatot sem most sem később, viszon néhány lány barát is jó lenne a fiú haverok mellé.

Mindig kiválasztok 1-1 -et magamnak csak aztán eltelik pár hét-hónap és azt veszem észre h többet akarnak mint én , én viszont tényleg csak haverságok akarok max. Ki lehet ezt kerülni valahogy?


2014. márc. 30. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sehogy. Imádnak. Előbb-utóbb mind beléd zuhan.
2014. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de pont belém?? annyi jó választás lenne, mondjuk nehéz 2 emberrel is sok időt tölteni (haver és pasi is) és a lányok valamiért nagyon kötődnének vkihez..
2014. márc. 30. 19:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt nekik, hogy meleg vagy. Problem solved
2014. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De nem vagyok és nem akarom égetni se magam
2014. márc. 30. 21:54
 5/12 anonim ***** válasza:

ha csak havernak kell, akkor csak barátkozz vele

amúgy meg keress olyan lányt, akinek nem vagy az esete

2014. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mi az, hogy belédesnek? seggbeerőszakolnak a nyelvükkel, vagy mi a tök? azért sikerült túlélni, ugye?
2014. ápr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez olyan ismerős, csak én éppen a lány vagyok. Jobban szeretek fiúkkal lenni kicsi korom óta, de az utóbbi időben rájöttem, hogy lassan egy fiú 'barátom' sem maradt, mivel mindannyian többet szerettek volna, ami nekem a barátságba nem fér bele...
2014. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Detto...engem is mindig tulsagosan megszeretnek mindig...es rossz fajdalmat okozni:(

16/L

2014. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Inkább leszek 1000 lánynak elérhetetlen álom, mint hogy újra mégegy megalázzon."

A kérdésre: Próbáld meg azt hogy az elején leszögezed, hogy csak haverok lehettek. Gondolom vágod mi a különbség barát és haver között. Ha viszont többet akar, emlékeztesd erre többször is és ha kell hagyd a francba.

Egy másik lehetőség: - Ha azt hazudom bzi vagyok, békén hagysz?

2014. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

1 biztos az elején ne találkozgass kettesbe egy lánnyal és amikor már jobban ismeritek egymást mondogasd neki hogy annyira örülsz hogy barátok vagytok vagy valami ilyesmi..tehát mondogasd neki finoman hogy ö számodra csak egy barát...és még ne menj vele érzelmesebb témákba.

tehát mint egy haverral. Ès talán még az is segítene hogy ha nem lennél olyan kedves vele pl..: ne kísérgesd haza vagy fizesd az innivalóját stb.

2014. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!