Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életemben először zúgtam bele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először zúgtam bele valakibe, de nem merek kezdeményezni ezért el szeretném felejteni őt. Milyen módszer van rá?

Figyelt kérdés

Rólam annyit kell tudni hogy mindig otthon ülök, sosem volt barátnőm, sosem kezdeményeztem mert nem merek és 17 éves fiú vagyok.


Ma voltam meghívott magához az egyik régi osztálytársam és jött pár lány is és az egyikbe belezúgtam és ma egyfolytában rá gondoltam.


Nem merem kezdeni vele mert ugyan nem mondta és nem is mutatta jelét, de szerinten biztos hogy nem tetszem neki és nem lenne eséllyem nála ezért szeretném elfelejteni... Arra gondoltam hogy ha lányok lesznek ott akkor legközelebb nem megyek, de mindig ő jár a fejemben... Mit csináljak hogy elfelejtsem? Mert ilyet még sosem éreztem.


2015. dec. 29. 01:32
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. dec. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Foglald el magad, csináld azt, amit szeretsz, olvass , sportolj, tölts időt a családoddal.. Ha lefoglalod magad hidd el, nem fog ő járni a fejedbe:D
2015. dec. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"de szerinten biztos hogy nem tetszem neki" Ha így állsz hozzá akkor tényleg nem is fogsz tetszeni neki, amúgy meg sosem tudhatod.


Tudod, nem akkor vesztünk, hogyha meg próbálunk valamit és nem sikerül, hanem akkor hogyha meg sem próbáltuk.


És amit most mondok azt remélem tudod építő kritikával fogadni: Ne legyél 17 évesen ilyen, legyél tökösebb, növessz heréket vagy bánom is én, de az önsajnálatot és az önsanyargatást hagyd abba, mert nem áll jól senkinek.Az ég világon senki nem tud rajtad segíteni, csak te magad és az írásodból látszik, hogy te nem vagy megelégedve magaddal.Ebből tudod, hogy mi következik? Az, hogy szépen-lassan szembesülnöd kéne a helyzettel és felismerni, hogy igenis tudsz változtatni, majd élni a változtatás lehetőségével.

2015. dec. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!