Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen képek tetszenének...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen képek tetszenének rólam egy 15 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
14 vagyok és nagyon tetszik egy fiú. Instagrammot szeretnék csinálni és azon bekövetni. Szeretném ha szépnek látna a képeken. Milyen képek legyenek ami vonzók is? A meztelen és a puncis kommenteket félretéve. Köszönöm.

2016. jan. 1. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nehogy agyon "filterezd" vagy minek hívják ezeket az effekteket, mert szerintem attól nagyon ... hogy is mondjam, nálam értékét veszti egy kép. Csak szépen, csinosan öltözz fel, vegyél fel valami előnyös testhelyzetet, egészbe benne legyél, vagy legalábbis a felső tested, ne csak ilyen arc kép legyen. Nekem legalábbis ezek tetszenek legjobban. 17/f
2016. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Jesszus. Már portfóliót is készítenek a kapcsolatok előtt, hogy teszteljék, elég szépek e a másiknak? Aztán mi lesz? Visszakövet téged pillangókkal a hasában, és pár romantikus lájkolás után beállítjátok a facebook státuszotokat is "kapcsolatban"ra?
2016. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
dugj le a torkodon egy méretes banánt,és azt tedd ki.hidd el el fog állni a lélegzete
2016. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!