Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek hogyan kérjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JD FAN kérdése:

Szerintetek hogyan kérjek tőle bocsánatot és mondjam el neki, amit érzek iránta? Mit tegyek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van egy X lány.14 éves voltam,9.-es,és egyik nap a barátnője odajött hozzám,hogy X szeretne velem járni.Eleinte kicsit szivattak más lányok a suliból,ezért azt hittem hogy ő is csak egy a sok közül,így nemet mondtam.

Viszont kicsit bánt,hogy nem tudja,miért mondtam neki nemet.Most már eléggé bele is szerettem.Most 16 vagyok,és ő is.


Szerintetek hogyan kérjek tőle bocsánatot és mondjam el neki,amit érzek iránta?

16/fiú



2015. okt. 23. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez vicc? Mert akkor nem pazarlom az idom valaszra
2015. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Öszintén mond azt h azt hitted h csak vicc és ezért mondtál nemet de ha tudtad volna h nem az akkor igent mondtál volna
2015. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
csak nem tudom,hogy szeret-e még.azért beégetni se akarom magam.látom hogy néha rám pillant,én is rápillantok,de így nem lehet megállapítani
2015. okt. 23. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!