Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kérjek bocsánatot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy lány 152846 kérdése:

Hogy kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve járok a barátommal. Sok mindenen keresztül mentünk már sok veszekedésen de eddig mindig kibékültünk ám ezuttal lehet el fogom vesziteni :'( . Hülyeségen vesztünk össze és azt hiszi hogy rajta kivűl van még valakim de ez nem igaz :(. Azt hiszi másnak akarok tetszeni de nem igy van minden hazug r.hadéknak elmondott és tovább se hisz nekem már nem érdeklem lesz#rja h mit irok neki de tudom h még szeret meg mondta is. Tény h hibás vagyok de mindenért engem okol és sztem nem csak én kellettem a vitához. :( na a lényeg h nem tudom h kérjek bocsánatott az eddig elkövetett büneimért... nem akarom elvesziteni mert tényleg azt érzem h ő az igazi és nem birnám nélküle elképzelni az életem szószerint halálosan szeretem és ha szakit akkor nem lesz értelme élnem nekem csak ő kell a hibáival együtt szeretem :'( valaki mondjon valami hatásos bocsánatkérést mert nem sokáig birom nélküle előre is köszönöm. :'(

2015. szept. 29. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg kell beszelni o tul feltekeny ezek szerint. De te mit csinaltal rosszul?
2015. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak felhoztam neki h oldalt leborotválnám a hajam de csak ötlet vol és ekkor mondta h másnak akarok tetszeni meg látta h ezt az egészet elmondtam a bnömnek es azt mondta h kibeszélem
2015. szept. 29. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ő alaptalan vádaskodásáért nem neked kell bocsánatot kérni. Csak azért kérj, amiben hibáztál, de akkor ő is kérjen tőled az ő hibáiért.
2015. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenért engem okol és tény h sokat hibáztam de megbántam és vissza akarom kapni
2015. szept. 29. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!