Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az túlzás egy lánynak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az túlzás egy lánynak a párkeresésben hogy egy fiú olyan visszahúzódó hogy nincsenek barátai, szűz, mindig otthon ül, nem mer lányokkal beszélni, nem sokat beszél, kissebbségi komplexusa van és nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok.
2016. jan. 7. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. jan. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen lányra gondolsz ^^ vannak akiknek igen vannak akiknek nem például az hogy nem volt még barátnőd (gondolom rólad van szó, ha nem akkor ne haragudj) jó pont lehet némely lánynál mert nem kell "szembenéznie" az ex-el és a kevesebb önbizalmú lányoknál azért lehet esélyed mert neki lesz valakije aki megvédi te pedig bátrabbnak érezheted magad mellette :) na meg egy hasonló gondolkodású lánynál is esélyes lehetsz de "az ellentétek vonzzák egymást" szokták mondani ezt arra értem hogy ha egy optimistább lány kiszemel, megszólít akkor ne félj igent mondani mert optimistábbá tesz téged is lelki boldogságot tud adni, de ez csak az én véleményem ^^
2016. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Magamra ismertem c:

17/F

2016. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es


Igen annak mondjuk örülnék ha kiszemelne magának engem egy lány, de nem nagyon hiszek benne hogy megtörténik. :(


Az a baj hogy ha engem szed fel egy lány akkor azt érzem hogy úgy is találni fog mást aki határozottabb és jobb mint én, de ha meg én veszem rá magamat hogy Őt szeretném magamnak és valami furcsa módon meg is szerzem magamnak akkor meg azt érezném hogy csak én szeretem és neki az is mind1 ha szakítanánk.... Mert bennem olyan berögzódés van hogy engem nem lehet szeretni, akkor meg miért pont ő szeretne? :/

2016. jan. 7. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:

a 2-es vagyok :)


szóval ha a lány "szed fel" téged akkor nem kell hogy félj hogy elhagy mert nyilván azért akart össze jönni veled mert ezt szerette volna


ha pedig te ajánlod a kapcsolatot a lánynak akkor ha ő úgy érzi hogy nem 'tud' szeretni téged és rendes a lány akkor valószínű visszautasít (vannak ilyenek) viszont ha úgy látja akkor minimum egy esélyt ad és ez azt jelenti hogy tetszel neki és ez alatt az esély alatt tudsz bizonyítani hogy te tényleg szereted őt és ha olyan a lány (megint ezzel jövök :P) akkor ő is így érez és talán nem fél kimutatni

viszont az érzelmei kimutatására 1-2 hetet várnod kell mert ez nem olyan egyszerű és ha 1-2 max 3 hétig veled van akkor van rá esély hogy ez egy jó darabig így lesz azonban a hetek alatt te is és ő is rájöhettek arra hogy ezt mégsem szeretnétek ^^

2016. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 El Greco ***** válasza:
Na most tökéletesen jellemeztél engem. 17F
2016. jan. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne tul sok. Legalabb nem lennek feltekeny :-D

15/L

2016. jan. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Iskola pszichológushoz nem tudsz eljárni? Önértékelésed a marianna-árok mélyén van. Önbizalmad nulla. Óriási szarban vagy. Ha nem változtatsz idővel még egyre rosszabb lesz a helyzeted. Vagy legalább olvass egy pár pszichológiai cikket, hátha rájössz honnan erednek a problémáid. Gyerekkori traumák pl?
2019. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!