Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám végre megértetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám végre megértetni vele, hogy vége?

Figyelt kérdés
Egy hete szakítottam a volt barátommal, mert sok megoldhatatlan probléma volt (a legrosszabb: kiszerettem belőle, arra meg nem tudok várni hónapokat egy nem valami jó kapcsolatban, hogy végre beleszeressek.), volt, ami megoldható, de mégis úgy látom, hogy ennek alapból nem úgy kellett volna történnie (például mindig én fizettem. Ez már ciki. A másik az, hogy ha találkoztunk valami haverjával, egyszerűen kiszedte a kezét az enyémből, és elfutott oda, ahol van a srác, én meg csak néztem, hogy mi van... Azt meg sem említem, hogy engem is ütött meg, sőt kistesómat is!!). Szóval szakítottam. Aztán írogatott, hogy megváltozik. Persze, persze, nem is válaszoltam rá. Később a sulim elé jött! Követett egy ideig, aztán megálltam, ő is, elkezdte nekem mondani, hogy neki milyen barátnője van. Mondom oké, jólvan. (Kicsit sem hatott meg. Amúgy valaki azt mondta neki, hogy nekem is van új barátom, de semmi komoly nem történt.) Aztán róla faggatott. Ekkor egyszerűen otthagytam, amiért elég ideges lett, és elviharzott. Azt lefelejtettem, hogy direkt vett energiaitalt magának, mert én mindig mondtam, hogy ne, mert elrontja a szervezetét, ráadásul még egy cigire is rágyújtott, mert tudja, hogy azt utálom. Máskor eljött a házamhoz visszaadni a dolgaim, amik nála voltak, kicsit húzta ott is dolgot, hogy írt-e nekem a pasim, meg hogy miért is adná oda nekem az én dolgaimat, de nem engedtem, visszakaptam a cuccokat, és végre eljuthattam odáig, hogy letiltom facebookról, mer o
2016. jan. 9. 12:16
 1/7 A kérdező kommentje:
*mert ott írogatott. Közben a barátnőimre nyomult, és anyámnak mindenfélét írogatott. Ugye, én vagyok a k***a, ezt elfogadtam, úgysem hisz neki senki. Ezek után, még mindig írt, hogy megváltozott. Még egy esélyt had kapjon... Szóval, többet nem fogok neki írni, de ha megfenyeget, esetleg még mindig anyámnak ír, mit tegyek? 14/L 15/F (Bocsánat, hogy itt fejezem be, véletlen valahogy beküldte, miközben írtam.)
2016. jan. 9. 12:21
 2/7 anonim ***** válasza:
hát figyelj, vsiszaadta a cuccaid, mostmár azért talán kifelé jössz a sztoriból ... az nem baj ha letiltod, és lehetőleg kerülöd a kontaktust, előbb utóbb megunja ... ha meg bántana, mondd apádnak, hogy csukja össze a kölyköt :D
2016. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja és ne reagálj semmire, ha ott parádézik, hogy milyen nője van, meg energia ital meg cigi meg anyám kínja ... maradj közömbös, lássa azt, hogy pont lesz**od hogy mit csinál
2016. jan. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Apám külföldön lakik, de majd akkor szerzek valami hadsereget. :D
2016. jan. 9. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:
csak sza rd le akármit csinál. legyél közömbös és ne reagálj semmire. majd megunja
2016. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég durva, mondjuk azért hozzá kell tennem hogy felesleges a szerelmet eröltetni, úgy is lehet járni vele hogy csak tetszik, de ez most mindegy. Csak mond meg neki, hogy ezzel hogy ilyen gyerekes és kétségbe esett hogy hazudik hogy van barátnője aztán ha látja hogy nem használt egyszerűen kúszik vissza hozzád. Szóval próbál téged megbántani hogy visszaszerezzen, hát igen, ezt kell csinálni valakivel akit te "szeretsz". Csak maradj nyugodt és mond meg neki minden alkalommal (HATÁROZOTTAN) hogy ebből már nem lesz semmi, és keressen valaki mást, nem kell megváltoznia. 17/f
2016. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha vege vege
2016. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!