Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy lány a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy lány a szemembe néz?

Figyelt kérdés
Megyek felé (csak arra kellet mennem), meglátom, ilyen félmosollyal néz rám a szemembe egyenesen, én is az övébe és remélem hogy végre elnéz zavarában; de nem , végig néz és én se néztem el. Pedig nekem elég szar kedvem volt szóval nem sikerült valami derűsebb arckifejezést felöltenem. Hülye a kérdés?

2016. jan. 12. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem tudok sokáig a fiú szemébe nézni aki tetszik... Zavarban leszek...
2016. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 dankmemer ***** válasza:
100%
Legközelebb menj oda hozzá és kérdezd meg hogy mi a pálya
2016. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
En sokszor azér szemezek mer a buszon párás az ablak és nincs hova nezni
2016. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
2., és aztán hogyan tovább? Neki erre mit kéne válaszolnia?:)
2016. jan. 12. 21:35
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
she wants the d
2016. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 dankmemer ***** válasza:
Attól függ ismered-e. Ha igen akkor biztos tudsz róla pár dolgot, ha meg nem akkor hogy hívják stbstb legyél kreatív. Azzal hogy odamész hozzá már egy nagy lépéselőnyre teszel szert a nyámnyila legényekkel szemben.
2016. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem ismerem, és ritkán is adódik szerintem jó lehetőség (mint a mai), mert általában csak így a tömegben szoktam látni. És félek hogy csak ilyen kínos párbeszéd lenne belőle, mert természetesen a nagy kreativitásom is 100% hogy lefagyna. Ezek csak kifogások?
2016. jan. 12. 21:54
 8/15 anonim ***** válasza:
Csak kifogás simán leszólithatod és lehet hogy jól sül el a dolog ha néz akkor nem oknélkülnéz viszont ha az állát felbiccenti és felhúzza az orrát akkor azzal jelzi neked hogy "látom hogy nézel és nincs ellenemre" vagy "ah egy újabb hódoló" mindenesetre figyeld meg az apróbb jeleket és légy bátor:)
2016. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak ilyen félmosollyal nézett, szerintem kicsit az volt benne, hogy vegyem észre hogy néz, szóval hogy jelezni akar direkt. Kb. megállt az idő pedig maximum 5 másodperc volt.
2016. jan. 12. 22:22
 10/15 anonim válasza:
ha 5mp-nél tovább tart akkor vagy meg akar ölni vagy szexelni akar :D
2016. jan. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!