Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ti örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti örülnétek egy ilyen "ajándéknak"?

Figyelt kérdés

Névtelen postai levelet kapnátok, amiben Boldog Karácsonyt és Boldog Új Évet köszöntenek, valami frappáns személyes szöveggel, rajzzal, dekorációval, különleges borítékban. Filóznátok rajta ki küldhette, akire tippeltek, azt megkeresnétek? Vagy mire gondolnátok?


(Azért akarom névtelenül mert régebben nagyon közel álltunk egymáshoz, ő többet érzett irántam, volt mikor én is, de mind a ketten hülyék voltunk és barátok maradtunk. Pár hónapig megszakadt a kapcsolat, (4 év intenzív "barátkozás" után). Nem rég összefutottunk és hazahozott a munkahelyemről autóval. Rájöttem, hogy hiányzik és még érzek iránta valamit. Azért akarom névtelenül, hogy ha nem ír utána, nem keres fel, (persze, lehet nem jön rá, hogy én küldhettem), akkor nem égek le én se, ha meg igen, akkor kíváncsi vagyok ti mit gondolnátok egy ilyen után.)


2015. dec. 13. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csodálkoznék ha kapnék ilyet, de számomra közömbös maradna és nem venném nyakamba a várost, hogy elkezdjem keresgélni, ki írta.Nyilván nem akarnék én sem bolondot csinálni magamból.Szerintem ő sem fog utánajárni, tehát én hülyeségnek tartom ezzel vacakolni.Szerintem hívd fel vagy írj rá azzal a szöveggel, hogy Szia, mizu?Örülök, hogy múltkor talákoztunk, szívesen beszélgetnék veled, hiszen ezer éve nem hallottam felőled...

Ez szerintem nem tolakodó, de az esélyt megadtad.Vagy igent mond, vagy nemet, de a névtelen képeslapodnál jobb, mert azzal nem mennél szerintem semmire, csak magadnak szereznél felesleges izgalommal töltött napokat, mert várnád, mikor reagál és valszeg soha.

2015. dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően elküldheted, de legyen lehetősége TUDNI, hogy tőled van. Ha mondjuk új a mobilszámod azóta, hogy neki megadtad, akkor írd rá azt. Ha azt tudja, akkor valami rejtélyes de megfejthető (max 5 perces) játékos dologgal még hajlandó lehet foglalkozni, de ha idegesíted, csak kidobja és nem fogja tudni, kitől van. Ha érdekli, csak nem akar beégni, akkor ezt még meg fogja oldani. Mittudomén labirintusos játék (ha megtalálja a kiutat, akkor ott vannak sorban a telefonszám számjegyei vagy a neved betűi vagy valami becenév amit ismer), vagy egy összehajtogathatós papír amit több féle képpen lehet és ha megtalálja a jó hajtogatást, akkor el lehet olvasni a nevet, stb. Tehát valami kis fun 2-5 perces hülyeség. Ez a "tegyük MÉG gyerekesebbé az egészet" verzió, ha a kiszemelted is olyan mint te.


Ha ettől falnak menne, mert átlagos pasi aggyal rendelkezik, akkkor 2 nappal az után, hogy már biztosan odaért a leveled, kívánj neki boldog karit és kérdezd meg hogy megkapta-e a leveledet.

2015. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valamilyen rejtély lenne benne, ami alapján ki lehetne találni, hogy ki az, akkor simán örülnék. Csípem az ilyen dolgokat, mert kreatív. :D
2015. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!