Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/Lányok, örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok, örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés
Párom még tanul és nincs saját keresete. Mivel nem jutott semmi jobb az eszembe, mondtam neki, hogy x összegig válogathat a kedvenc weboldalán, ruhák, kiegészítők között, mert azt imádja nagyon. Ma érkezett meg a csomag, amit becsomagolok és megkapja rendesen amikor szokás. Szerintetek? Lány 18, Fiú 26

2015. dec. 21. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ajándék, hisz akkor olyat kap aminek tényleg örül. Én évek óta így kapok ajándékot még a saját szüleimtől is. Mármint megkérdezik mit szeretnék, elmondom, megveszik és karácsonykor becsomagolva megkapom valami aprósággal. (tényleg apróság, pl egy nyaklánc vagy egy könyv, vagy ilyen tusfürdős csomag)
2015. dec. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, én magam tudom a legjobban, hogy mire vágyom. :) Persze, nem sértődöm meg, ha a csomagban van egy-kettő meglepetés is. :P
2015. dec. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval egy kis meglepetést, még csempésszek bele :D
2015. dec. 21. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, valami egyedi apróságot még tegyél hozzá!
2015. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Yup, nekem tökéletes lenne :D
2015. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!