Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja a csajnak? 15/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja a csajnak? 15/f

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba, 2 évig jóba voltunk ma kaptam tőle egy hangüzenetet hogy mit képzelek magamról. Azt mondta hogy én valami hírt terjesztettem róla mag a barátnőjéről hogy együtt vannak vagy ő valami fiúval vagy nem tudom nem hallgattam végig mert fel idegesítettem volna az agyam. Gondolom a csaj osztálytársai mondták szivatásból hogy mondtam valami ilyesmit róla. Na most én letiltottam (a lányt) hogy ne ugasson itt nekem (semmi ilyesmit nem mondtam róluk) hétfőn suli, akkor mit mondjak a csajnak (gondolom le fog keverni nekem egy nagy pofont) vagy kerüljem el...ő az osztálytársainak hisz mert nem tudom

...a fiú osztálytársaival járok külön órára és ott mondtam valamit róla

Na az a kérdés hogy mi legyen várjam neg míg hozzám jön? Mert én biztos nem megyek hozzá

Én 15 éves vagyok (fiú)

A csaj 13-14

Ui:remélem érthetően leírtam

Előre is köszi a válaszokat!


2016. jan. 16. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyad majd le nyugszik
2016. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De mit mondtal a fiu osztalytarsainak?

Vard meg mig lenyugszik szerintem is.

Bocsi az ekezetekert.

2016. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ignoráld és kész előbb utóbb észreveszi magát
2016. jan. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát én nem értem mi itt a kérdés .. úgy vettem le, hogy téged teljesen hidegen hagy a csaj, szóval érzelmeket nem táplálsz ... akkor meg ne foglalkozz vele, ignoráld, röhögd pofán ha pattog :D
2016. jan. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!