Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A tini lányok szemében miért...

A tini lányok szemében miért számít szinte minden fiúnak rondának? Más is észrevette már? Szerintetek velem sok csajnak mi baja van, ha a külsőt nézzük a fejem vagy a testem miatt kevés lánynak vagyok az esete?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de szerintem elég durván láttam már lány ismerőt ilyen társkeresős cuccokon olyan fiúkat is kifikázni, akik tök normálisan néztek ki és még jól ki is voltak gyúrva közülük páran! Szóval szerintem nagyon durván osztják a pofonokat a lányok! Csak nem tudom miért, ők se tökéletesek!:D

2014. jún. 23. 17:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Fiúk, miért foglalkoztok a felszínes a lányokkal, az ő gondolataikkal, életszemléletükkel, felfogásukkal, reakcióikkal? Hiszen elvileg nem is akarjátok őket (kiv. a ribizlikedvelők).
2014. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ezt a problémádat miért nem ezekkel a lányokkal beszéled meg?
2014. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1-es, ez nem a felszínes lányokról szól. Egy tök átlagos szerény, csendes lány is ugyanúgy reagál, csak másképp fejezi ki, ha nem tetszik neki egy fiú, nem szavakkal, hanem mással, például fura fintorgással vagy direkt nem néz a srácra sem, elutasítja a pusziját is ilyesmik. Ne kenjük már rá, hogy csak a felszínes könnyűvérű csajok ilyen válogatósak, mert ez hazugság, sajnos, tapasztalom folyton!

Egyszer még itt is kiírtam, hogy direkt olyan lány talizzon velem, akit nem zavar, hogy sok lány szerint ronda vagyok és mégis kiderült, hogy annak a lánynak is csak számít a külső, aki magát nem felszínesnek tartotta. Ennyit erről. Elég nagy csalódás volt és rosszul esett nagyon.

2014. jún. 23. 17:38
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"...és mégis kiderült, hogy annak a lánynak is csak számít a külső, aki magát nem felszínesnek tartotta"


Attól, hogy azt mondom, nem barna a hajam, még barna. Lehet, hogy ő azt mondta nem felszínes, mégis az. Sajnálom, hogy ilyeneket fogtál ki. Én arra reagáltam, hogy egy csendes, visszahúzódó lány tuti nem fog a net előtt fiúkat alázni a kommentjeivel. Amennyiben ennyire gátol a külsőd, így mindent meg kell tenned, hogy a belsőddel hass a másik nemre. Nem egy csúnya (bár ez relatív) fiút láttam kapcsolatban,és nem egy jóképűt láttam egyedül- mert nem értett a lányokhoz. Nem csak külső kérdése az egész. Ha csak a szépeknek járna a boldogság, akkor sokan eláshatnák magukat.

2014. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Kérdező: A külső mindenkinek számít. Nem csak a lányoknak, hanem a fiúknak is, ráadásul egyforma mértékben. Remélem nem leptelek meg nagyon ezzel az információval.

Viszont ha nem vagy egy matyóhímzés lehetsz másban jó. Mindent lehet kompenzálni. Az agressziódat pedig fordítsd küzdősportolásra. Sokkal jobban fogod magad érezni egy-egy edzés után.

2014. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De nem csak rólam van szó, tök izmos, jó testű fiúkat, férfiakat is lefikáznak, elutasítank, rondának taratnak. Ez már nem normális! Nekem nagyon sok lány elfogadható külsőre, de a csajoknak még a jó teestű fiúk is rondák. Ki érti ezt? Én most kezdtem el gyúrni, mert nagyon gizda vagyok, erre kiderül, hogy az izmokkal is ronda a szemükben a fiú. Hát persze, de akkor mondják már meg ezek a kedves lányok, hogy mégis mitől lehetnék az esetük külsőre? Mert minden a külsőn múlik, ha nem vagy egy lány esete, nem akar veled beszélgetni sem, nem hogy ismerkedni.
2014. jún. 23. 18:01
 7/20 A kérdező kommentje:

# 6/7


Pontosan, már azt hittem csak én tapasztalom ezeket.

2014. jún. 23. 18:03
 8/20 anonim ***** válasza:
#6: sikerült szinte a teljes ellentettjét belőnöd annak, amit én elvárok. Már több kommentben is kifejtettem, mit várok el egy fiútól, de most nem ez számít. Sok lány ismerősöm van, mindannyian rendes, kiegyensúlyozott kapcsolatra vágynak. Egy kivételt tudok mondani, de az ő esze is kezd megjönni. Csekély tapasztalat alapján megítéltek 99%-ot? Akkor csak annyit tudok mondani, tényleg csak 1% esély lesz a boldogságotokra. Vannak rendes fiúk ès rendes lányok is. Tessék egymást keresni, ne pedig ribizliket és páwákat.
2014. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
A rendes lányok nagyjából semmit nem hajlandók ezek szerint tenni egy kapcsolatért. Játszák az elérhetetlen hercegnőt. Az pedig más kérdés, hogy mit mondtok, és mit tesztek! Hiába mondjátok, hogy nektek normális srác kell, ha a bunkót választjátok.
2014. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Általánosítás. Vagy lehet, ez felétek így megy... felesleges vitatkoznom. Elmondtam az álláspontomat, te elmondtad a tiédet. Egyikünk sem győzte meg a másikat.
2014. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!