Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nálatok ez viszonylag...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok ez viszonylag egyértelmű jel?

Figyelt kérdés

Először találkoztam egy lánnyal, teljesen idegenek voltunk egymásnak. Beszélgettünk kb. egy órát és puszival köszönt el, amit ő kedvezményezett, még utalást sem tettem semmi ilyesmire.

Szerintetek van nála esélyem?

18/F


2015. okt. 21. 12:22
 1/8 anonim válasza:
Beszélgess vele tovább aztán majd rá jösz, de az is lehet hogy ez nála megszokás aztán azért köszönt el így.
2015. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nalunk az arcrapuszi egy megszokott dolog, mindenféle hátsó szándék vagy célzás nélkül
2015. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem is volt, hogy adtam csak úgy arcra puszit, megszokásból.

Persze aki nagyon tetszett, azt teljesen más érzés volt megpuszilni, közben majd kiugrott a szívem :) De ezt nem hiszem, hogy kívülről fel lehet mérni.

Majd ha találkoztok még, akkor kiderül, hogy hogyan alakul.

Az biztos, hogy nem utál :)

2015. okt. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, akkor van esélyed. Én nem szoktam csak úgy puszit adni, csak ha kedvelem az adott személyt. :)
2015. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tegyük hozzá, hogy tényleg soha az életbe nem láttuk egymást, mert ha barát ismerőse lenne vagy valami ilyesmi, akkor megértem.
2015. okt. 21. 14:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy puszi még semmit sem jelent, vagyis egy külső embernek.. Ezt most így nem tudod megállapítani, hogy érez e valamit. Egy biztos.. Valóban nem utál!


- találkozz vele ugyan úgy.. beszélgessetek s kiderül!


Ahogy előttem is írták van akiknél ez egy megszokott dolog. Nálam is vagyis a környezetemben is egy megszokott dolog az 1-2-3 puszi elköszönés, találkozáskor.



Legjobbakat a csajjal!:)

2015. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2015. okt. 21. 14:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányok megtanulhatnák hogy banán evés közben nem szabad egy férfi szemébe nézni. Ezzel arra célzok hogy a pasik mindent félreértenek az ő számukra pozitív értelemben.
2015. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!