Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fingtam a barátom elott mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P.Styles kérdése:

Fingtam a barátom elott mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire ciki ha fingtam elotte?15evesek leszunk es egy eve egyutt vagyunk.ez volt az elso ilyen eset es szerintem meghallotta de en ugy tettem mintha nem tortent volna semmi.De latszott rajta hogy meghallotta..Mit csinaljak?Nagyon ciki :((

2016. jan. 18. 16:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
Mi pedig azt tanultuk a suliban, hogy a lányok nemhogy nem pukiznak, de nem is kakilnak. Akkor most hogy is van ez???
2016. jan. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha kakilnak,akkor is csak ibolya illatút.A te szeled is biztos ilyen lehetett.És észre sem vette a barátod.:)
2016. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Csak oda ne sz@rj a következő ilyennel 😂
2016. jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
A lányok tényleg nem kakilnak,belőlük a kamion viszi ki(:
2016. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de ezt a kérdést megkönnyeztem. :'DDDDD

Istenkém nem illő szétfingni magad a barátod előtt, de gondolom ő is csinált már ilyet. Kit érdekel? Valami viccesen le kellett volna reagálnod oszt cső. Már egy éve jártok.. könyörgöm. :)

2016. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#8 márpedig a fing az gáz.
2016. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

az a kettőtök kapcsolatán és személyiségén múlik, hogy mennyire ciki ez. 1 éves kapcsolatban (pláne 15 évesen) azért magának a szellentés tényének nem kell olyan cikinek lennie. inkább az a kérdés szerintem, hogy ezt te hogy kezeled és ő hogyan fogadja, illetve hogyan viszonyultok ilyesmihez egymástól. tekinthetitek ezt prosztó igénytelenségnek is, a másik udvariatlanságának, ami nem használ a kapcsolatnak. de lehet úgy is venni, hogy a kapcsolatotok egy magasabb, bensőségesebb szintre lépett, ahol ilyen dolgokat már nem vesztek zokon egymástól. azért ennek is van egy olyan veszélye, hogy a kapcsolat ezzel is veszít varázslatos, idilli voltából és elkezd egyre megszokottabbá, szürkébbé válni, ami egy idő után akár a végéhez is vezethet, mert te elkezdesz a megszokott barátnővé válni, akiről már mindent tud, nincs benne semmi új, míg más nőket nem ismer ennyire és az ismeretlenség varázsa miatt mások vonzóbbá válnak...


vannak társaságok, családok, stb. ahol illetlenség, bunkóság hangosan fingani, böfögni, káromkodni. máshol meg az ilyesmi mindennapos, elfogadott, vagy legalábbis megtűrt és nem ciki dolog. középút meg az, hogy általában nem csinálja az ember, igyekszik kerülni, ha lehetőség van rá, akkor inkább kiviszed a wc-re, de azért ha kicsúszik, akkor illedelmesen bocsánatot kérsz a másiktól, aki megértően mosolyog, vagy esetleg nevettek rajta egy jóízűt és ezzel oldjátok a helyzet kellemetlenségét.


a saját életetek szabályait ti alkotjátok - együtt. szeritem egyrészt abból indulj ki, hogy ő is szokott-e hasonlót, illetve, hogy te arra hogy reagálnál, mit szólnál hozzá, másrészt meg beszéljétek meg, hogy ez így most hogy.

2016. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!