Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jo kepu vagyok es szerencsetlen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jo kepu vagyok es szerencsetlen?

Figyelt kérdés

Leszolitott ket lany a buszon h jol nezzek ki es ismerkednek-e en hulye nemet mondtam,mert ugy gondoltam hogy tul szepek hozzam es ez valami atveres plusz nekem mas tetszik. (a valaszt termeszetesen finoman kozoltem)...

Nem volt eddig baratnom akarmilyen lany tetszet eddig minig valami bunkoval jott ossze ez mindig igy lesz?vagy vannak olyan lanyok akik szeretik ha szeretik es szerethetnek valakit es meg1 dolog azt a 2 lanyt szoktam latni a buszon ciki lenne leszolitani oket?

Mert ha be egek akkor az egesz busz rajtam fog nevetni...

16F



2016. jan. 19. 18:38
 1/3 anonim válasza:

Nem lenne ciki leszólítani őket, a legrosszabb esetben visszautasítanak.

Vannak olyan lányok akik nem szeretik a bunkó pasikat, csak sajnos ritkák, de hidd el fogsz találkozni majd ilyennel :)

2016. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben koszi a valszt :D
2016. jan. 19. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne rögtön három?
2016. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!