Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Egy ilyen tulajdonságo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy ilyen tulajdonságokkal bíró srácnak mennyi esélye van nálatok? 17/F

Figyelt kérdés
Mennyire előny az ha egy srác eszes vicces romantikus ha kell, zenél(zongora gitár ének) és kicsit művészlélek(rajz festészet)? (Hátrányra szoljon nem vagyok egy kigyurt állat de van izom amennyi kell.:)
2016. jan. 20. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Van esélyed.14L
2016. jan. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Semmilyen rossz tulajdonság?
2016. jan. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez tetszik
2016. jan. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen, a másodikhoz csatlakozom én is. ez egy objektív vélemény, ne sértődj meg!

ha csak jó tulajdonságokat sorolsz fel, nyilván mindenkinek bejön :D de ki tudja, hogy nem vagy-e egy szexista állat? viccen kívül amúgy, ezek egyértelműen jó tulajdonságok, de a gyakorikérdések nem társkereső oldal. remélem megtalálod a megfelelő csajszit!

17/l

2016. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is kicsit művészlélek vagyok és magamat ismerve biztosan versengenék (nem az egészséges versengés fajtával), úgyhogy ezért kevés esély lenne normális kapcsolatra.:D

18l

2016. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csengi_b válasza:
lenne esélyed ha nem lennék ennyire fiatal. 11/L
2017. júl. 10. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!