Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemezéskor az az előnyösebb,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezéskor az az előnyösebb, ha csak "hidegen" jelzel hogy bejön az illető és nem azt üzened hogy mennyire bele vagy esve?

Figyelt kérdés
Persze normális arckifejezéssel, de azt üzenve hogy ez neked semmiség... jól gondolom?
2016. jan. 21. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szemezéskor hideg arccal nézel vissza, azzal azt üzened, hogy "te meg miaf... ért bámulsz".
2016. jan. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Írtam hogy normális arckifejezéssel, tehát akár mosolyogva, hideg alatt azt értem hogy nem mutatod ki az érzéseidet (ha vannak), hanem csak játékként veszed
2016. jan. 21. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem értem miért jó ez o.O Mutasd azt amit érzel, nem kell itt "trükközgetni" .. lehet másképpen veszi a lapot akkor és azt fogja hinni, hogy nem érdekled.

Btw.. személyes véleményem, ne tessék rajta megsértődni ^^

2016. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
🍟🍥
2016. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah szerintem is felesleges túlkomplikálni... Nagyon szerettek taktikázni lányok tudom és ez itt a baj nézz bele rendesen mutasd ki mit érzel és mosolyogj legy kedves vele aztán jöjjetel össze és nem kell itt irni hogy miert nem megy oda hozzád remélem értessz mit akarok mondani
2016. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!