Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy osztalytarsam es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztalytarsam es asszem belezugta. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Regen bejottem neki de akkor annyira meg nem tetszett es baraok voltunk. Mire en meleszerettem tudomasomra jutott hogy azt gondolta nincs eselye nalam es ugymondva egy mesik lanyt "akar''. Aztan elkultem azt a uzenetet neki amit o irt meg regeb nekem hogy tetszek neki es megkerdeztem ervenyese meg.Azt mondja nem tudja.S megkerdezte hogy mert kerdem s mondtam csak. Szerintetek akkor mot mi van? Bejovok meg neki vagy nem?Elmondjam hogy bejon?
2016. jan. 23. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
ja :$
2016. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
S ha megse jovok be neki mar akkor szivtam mert az osztajtarsaim hulyek es szivatni fognak vele :\
2016. jan. 23. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb tanuljál meg írni.Képzelem,milyen lehet a beszéded ha ilyen borzalmas az írásod várjál még egy picikét a vallomással.
2016. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lekeksillak
2016. jan. 24. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!