Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a rengeteg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a rengeteg negatív impulzus figyelmen kívül hagyásának érdekében?

Figyelt kérdés
Kolis vagyok egy vallásos suliban, az úgy nevetett 'prefekta' és a többi nevelők állandóan csak szidnak, kb mindenért. Nagyon sokszor más hibája miatt is én leszek a hibás. Soha nem dicsérnek meg semmiért, a szüleim is ugyanígy állnak hozzám. Soha, senkinek nincs egy-két jó szava hozzám. És ez azért véleményem szerint eléggé elkeserítő helyzet. Lassan elvesztem az egész életkedvem. Minden hétvégén, amit otthon töltök szorongásom van, és amikor a kollégiumban vagyok is hasonló érzés kerít hatalmába. Ez az érzés olyan, mint amikor az embernek bűntudata van, azaz nyomja a szívét egy "lelki súly", pedig erről szó sincs... Egyszerűen azt vettem észre, hogy szép lassan minden addigi öröm kiszáll belőlem, és nem tudok lassan örülni semminek sem. Pedig ez előtt a suli előtt még a néha előbukkanó napsütésnek is örültem, ha be volt borulva az ég. Kérlek segítsetek!

2016. jan. 23. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2016. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lány, és 15 éves.
2016. jan. 23. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!