Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti szoktatok olyat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annawella kérdése:

Srácok! Ti szoktatok olyat csinálni ha tetszik egy lány, hogy egyszer negatív egyszer pozítív jelet adtok felé? Komoly válaszokat szeretnék ha lehet!

Figyelt kérdés
Ti szoktatok olyat csinálni ha tetszik egy lány, hogy egyszer negatív egyszer pozítív jelet adtok felé ? Komoly válaszokat szeretnék ha lehet!
2015. nov. 1. 18:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat , hogy kétszer van kiírva !! :)
2015. nov. 1. 18:33
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Én egyenes vagyok... Ha akarom, akkor látni is fogja, nem fogom elbizonytalanítani...
2015. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Igyekszem csak pozitívat. Persze az más tészta ha nem értek vele egyet valamiben, mert csupán szeretetből nem adok neki igazat. Azt szerintem amúgy sem akarná senki sem.
2015. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha lehet pozitívat adok,az más kérdés ha nem szándékosan,de negatízat is kap. :)
2015. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Most a push pull modszere gondolsz?

Mert azt nem szoktam használni

2015. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindig az a legjobb megoldás, ha megbeszélitek, mi van.

Tapasztalatból mondom, az nem lehet, hogy picit túlgondolod, túlagyalod?

Én teljesen elbizonytalanodtam még a sráccal való ismeretségünk elején, mikor hol rengeteget bókolt, írt, célozgatott és pofátlanul magabiztos volt, hol szinte nem is beszéltünk. De kiderült, hogy csak sok dolga volt abban az időszakban, és tök lazán vette az egészet. :)

2015. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyértelmű hogy érez valamit iránrtam , hülye aki nem látja , csak mellette olyan faszsagokat csinál hogy már sokat beszelgettunk pl facen is erre kommenteltem instán az egyik képéhez amin még csak nem is ő volt és KITOROLTE :o másnap meg szemezgetni probalt meg minden... ezt akkor miért csinálja? mert ezzel csak elbizonytalanit
2015. nov. 1. 19:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet zavarban van, nem tudja, Te mit szeretnél és mit kezdjen az egész helyzettel.
2015. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet csak ezáltal én sem :/
2015. nov. 1. 20:09
 10/12 A kérdező kommentje:
Mindezek mellé a legjobb haverja(van csaja) is folyton nez,ami meg fura és frusztráló...plusszba ezt sem tudom miert kell .. miert nez ?
2015. nov. 1. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!