Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem furák a velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem furák a velem egy idős lányok? (többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, rockot hallgatok, fekete ruhákba járok, de ettől függetlenül vidám, mosolygós ember vagyok, szinte mindenkivel kijövök. Ismerek egy csomó 13-15 éves lányt, akiknek már most volt 5-10 pasijuk, instára miniszoknyás, "kirakomamellem" képeket töltenek fel, mindenkinek beszólogatnak, minimum 2 tantárgyból bukásra állnak, mégis mindenki szereti őket. Nincsenek önértékelési problémáim, de velem van a baj, hogy nem akarok olyan lenni mint ők? Sőt,azt se akarom, hogy egy baráti társaságba kerüljünk. Köszönöm a válaszokat:)

2016. jan. 25. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat akkor en is igy vagyok ezzel...

De kihagytad h van rajtuk egy kilo vakolat amit sminknek gondolnak... :-D

15/L

2016. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenki különleges. 16 vagyok, szintén rocker. Nem kell elítélni valakit. Lehet hogy kisebbségi komplexusa van ezért rakja ki a mellét és örül ha ráírnak.


Barátkozz olyanokkal mint te, mert nem vagy különleges, és egyedi sem. Ahogy én sem, ahogy más sem az:)

2016. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hát figyelj üdv a csoportban én is így vagyok ezzel és nincs semmi baj veled az ilyeneket a fiúk is hamar megunják

14/L

2016. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 uhh igen tényleg az egy kiló sminket lehagytam:D pedig az a kedvencem amikor matekon a kis tükrükben szájfényezik a szemüket:D
2016. jan. 26. 18:42
 5/7 A kérdező kommentje:
* szájukat xd
2016. jan. 26. 18:43
 6/7 anonim ***** válasza:

fúúú de különleges vagy... nem tudom őszintén mit vársz ettől a kérdéstől? hogy jól összeüljetek, és megbeszéljétek hogy milyen királyak vagytok? én 15 vagyok olyan mint amilyennek te leírtad magad. és tudod mit? én pont lesz@rom hogy mit csinálnak azok a lányok. azt csinálnak ami jólesik. csak őszintén ami bosszant, hogy nem is értem mire jó ez a kérdés. most komoly azt várod hogy mindenki leírja hogy mennyire igazad van, meg hogy nem veled van a baj, mert különleges vagy és más, és űű hiperszuper? szerintem te is olyan vagy mint amilyenekről írtál, és hiányzik a feltűnés, ezért is írtad a kérdést... meg azért erősen is túlzol nekem nagyon úgy tűnik. eleinte én is azt hittem sok lányra hogy ilyen, aztán miután megismertem, megtudtam, hogy jó tanuló, és egészen kedves, hogyha kedves vagy velük, akkor ők is rendesek lesznek veled, ha meg nem akkor ennyi, hagyni kell a fenébe, amúgy sem velük akarsz barátkozni. nem tudom hogy te próbáltad-e ezt.. meg alapból ugye nem kinézetre kell ítélni, azt hittem ezt pont nem egy társ"rocker"nek kell magyaráznom.. meg nem hiszem hogy annyira sok mellkirakós lányt ismersz.. ez egy jó kis előítélet, amit előszeretettel használnak, csak hogy más lányokat, akikre féltékenyek lehúzzák. igen, én is elítélem amit csinálnak, de tök fölösleges lázadozni ellenük..


tudod engem még mi idegesít? hogy sok ilyenkorú lány hirtelen mostanában elkezdte azt hinni, hogy rocker. és itt bombázzák az oldalt a "lány vagyok és rockot hallgatok, ez baj?" témájú kérdésekkel.. szánalmas.

2016. jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó:D teljesen egyetértek veled... az utóbbi időm én is megismerkedtem pár ilyen lánnyal közelebbről, és bár igaz nem mindegyik olyan, mint amilyennek leírtam, de sajnos a legtöbb igen.AZt is tudom, hogy mostanában sok divat rockker van, de biztosíthatlak, hogy én nem az vagyok:D
2016. máj. 30. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!