Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok csak szerintem fura?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok csak szerintem fura?

Figyelt kérdés
Nézem hogy már csomó lány 13-14 évesen elvesztette a szüzességét amikor en meg 17,5 évesen se :o csak szerintem fura hogy ilyen kirán kezdik ?

2015. szept. 21. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem, ezt én is elég furcsának találom.
2015. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért lennék prűd? Szerintem 17-18 év előtt Nem kéne csinálni. És felháborítónak tartom hogy ilyen kicsik már ezt csinálják amikor még magával a fogalommal sincsenek tisztábba...
2015. szept. 21. 19:00
 3/16 anonim ***** válasza:
A kor megmérgezi a gyengéket, meg a gyönge elméjűeket
2015. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
mi háborít fel benne? mesélj.
2015. szept. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát talán az hogy még tök kicsik és a tanulás lenne a feladatuk nem pedig az hogy osszefeküdjenek minden hulyevel hogy kesobb majd jol megbánják? En ezt nagyon felháborítónak tartom
2015. szept. 21. 19:08
 6/16 anonim ***** válasza:
értem. Nem lehetséges, hogy csak a fusztráltságod áll a háttérben, miszerint te nem kellesz egy pasinak sem?
2015. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem egyáltalán nem ez a gond. Én még egyáltalán nem akarom elsietni. Es nem az van hogy nem kellék senkinek mert mar többen is hívtak randija de egyik sem volt az igazi
2015. szept. 21. 19:15
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát azért ne csak tanuljanak, de ne is szexeljenek. Szerintem még egy 17-18 éves se feltétlenül érett rá.

Amúgy nem lehet nagy élmény 14 évesen lefeküdni egy másik éretlen, tapasztalatlan 14 évessel, aki kb túl akar rajta lenni és kész.

2015. szept. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Pontosan én is ezt mondom :) nem értem mért kell elkapkodni :)
2015. szept. 21. 19:23
 10/16 anonim ***** válasza:
CSatlakozom a nem értem kategóriához. Nem vagyok felháborodva, mert nem az én dolgom, de baromira nem értem. Amúgy nem hinném, hogy a kérdezőből az irigység beszél, ez baromi nagy hülyeség:'D És igen, az hogy 18 éves valaki nem biztos hogy rögtön éretté teszi. Én nem érzem magam késznek rá, pedig stabil párkapcsolatban élek és 18 vagyok:D
2015. szept. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!