Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti barátkoznátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti barátkoznátok egy ilyen típusú gyerekkel?

Figyelt kérdés

Na először is ez nem én leszek csak nem értem azt hogy hogy van.Akkor egy magas vöröses hajú fiúrol szeretnék most így beszélni hogy ti barátkoznátik e vele (nem azért mert nincsenek barátai hanem pont fordítva sok van neki). facebook mániás hát én nem tartom valami kedvesnek és a stílusát hogy is fogalmazzak olyan kicsit plázafiús meg fogkefe haja van de neki jól áll na szerintem eltudjátok képzelni egy tipikus maga fotózós közösségi oldalsztár kinyalt hajú nagy menő tipus . A lényegre térve ezek ugymond ilyen vállagotósak lányok között meg ilyenek meg úgy minden között és nem értem hogy az ilyenekett hogy szeretik a velem eegykorúak most komolyan attól hogy már szinte istenítik ők nagyobbnak érzik magukat ? vagy csak a csordaszellem ? én már teljesen nem tudom és zavar is egy kicsit hogy a normálisabb fiúkat akik tanulnak szorgalmasak viccesek van humoruk azokat teljesen le se szarják már bocsánat a csúnya szóért de ez most hogy van?

14/L



2016. jan. 25. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanulj meg normálisabban fogalmazni.
2016. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivan?Ha jófej és alkoholizál akkor lehetünk spanok!
2016. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. Köszi de nem kritikát kértem de azért legkőzelebb megpróbálok jobban fogalmazni
2016. jan. 25. 16:12
 4/4 anonim ***** válasza:
ahogy leirtad ezse4mbe jutot 1 filmob az eyik szereplo xd
2016. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!