Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, több gyerekkel:...

Anyukák, több gyerekkel: vannak barátaitok, hobbitok, valami más elfoglaltságotok a gyerekeken kívül?

Figyelt kérdés

Ki segít nektek?

Milyen gyakran van időtök?


2016. jan. 25. 10:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nem nagyon van időm magamra, mert nincs segítségem, csak a férjem, ő pedig sokat dolgozik.

Kb 3 havonta megyek el beülni valahova a barátnőimmel, itthon szoktam olvasni/filmet nézni ha alszanak a gyerekek, illetve a férjemmel is.

Most tervezem hogy heti kétszer este elmegyek aerpbicozni, addig a férjem megfürdeti a gyerekeket.

Férjemmel havi egyszer jutunk el pár órára valahova, például mozi, ilyenek.

2016. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőm van. Vele kb. évente 3-4 alkalommal találkozom.


Szeretek olvasni és futni.


Ha futni megyek, a férjem és a három gyerek is jön velem. Ők rollereznek, korcsolyáznak, futnak addig.



Ha moziba megyünk nagy ritkán, akkor anyu van velük.


3 gyerekem van. 7, 12 és 16 évesek.

2016. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem érzitek úgy néha, hogy megőrültök otthon?
2016. jan. 25. 10:28
 4/32 anonim ***** válasza:
77%

Vannak barátaim, köztük van családos és egyedülálló is. Nehéz összeegyeztetni, de havonta 1x igyekszünk összejárni. Ez általában egy hétköznap délután/este. Beülünk valahová enni, iszunk egy koktélt, moziba megyünk, mikor épp mihez van kedvünk. Ilyenkor a férjem van a gyerekekkel.


A hobbim a puzzle, de kicsi gyerekek mellett körülményes sajnos. Marad az olvasás és a sorozatok, filmek.


A nagyszülőkkel hatalmas szerencsénk van, imádják egymást az unokákkal, nagyon szeretnek együtt lenni. Még mindenki dolgozik, de hétvégén vagy szabadság alatt (anyósom óvónő, apukám tanár, nekik sok szabadságuk van) elviszik 1-2 napra a nagylányt vagy csak átmegyünk hozzájuk és akkor elmegyünk a férjemmel moziba, biliárdozni vagy csak sétálni; esetleg hazaugrunk hancúrozni :-)

A nagylány 4 éves, a kicsi 4 hónapos, őt még szoptatom ezért 3-4 óránál többet nincs mással.

2016. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
65%
Szia. Az én barátaim "elkoptak" már rég. Van egy csajszi akivel néha dumálunk pár percet de az tényleg minimális. Rokonaim nincsenek, páromnak se sok. Párom sokat dolgozik, ráadásul tisztaságmániás. Napközbe a gyerekekkel akarok lenni a lehető legtöbbet. Ha elalszanak, rohanok takarítani. Párom hazaér, akkor egy nyafogóssal több :D bolton és orvoson kívül nem járok sehova. Ja, de hazudok, hétvégén játszótér. Már évek óta nem csinálok olyat, ami számomra szórakoztató. Pedig imádok varrni, barkácsolni stb... :( 5 év alatt egyszer volt egy kis kikapcsolódásom, mikor 2 hetet kórházban voltam...
2016. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Utolsó: hogy bírod ezt józan ésszel végigcsinálni? Sosem gondoltál arra, hogy ebből elég volt? Vagy ennyire önfeláldozó és nyugodt vagy? Nekem ez nem menne. Ennél kevesebbtől is már úgy érzem, megfulladok.
2016. jan. 25. 10:55
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem itthon. Nem unatkoztam, nem voltam depressziós. Boldog voltam. Mindhárommal három évet voltam amúgy itthon, akkor még éltek a dédimamák. Sokat mentünk, bicikliztünk, levegőztünk, életem legboldogabb évei voltak. Úgy elszálltak, mint egy pillanat... egy korábbi
2016. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Első mondat végén lenni.
2016. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
48%

Énis úgy vagyok mint az ötös. 3 gyerek, nulla kikapcsolódás. Gyötrelem az élet. Nem élek hanem túlélek. Kb 10 év és akkora lesz a nagy gyerek, hogy tudjon vigyázni a picikre. Addig ki kell bírni. Anyós tudna rájuk vigyázni ha akarna , de nem teszi.


Sokszor gondoltam öngyilkosságra, de a gyerekek miatt ki kell tartanom.

2016. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
44%

"Kb 10 év és akkora lesz a nagy gyerek, hogy tudjon vigyázni a picikre. Addig ki kell bírni."


Utolsó, ez durva volt.

2016. jan. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!