Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti barátkoznátok egy hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti barátkoznátok egy hasonló lánnyal?

Figyelt kérdés

Külsőleg: szőkésbarna haj, szürke szem, 168 cm, 49 kg,vékony testalkat,fehér bőr


Belsőleg: szeret olvasni, xboxon és pc-n játszani,sorozatokat, filmeket nézni és animéket nézni, kissé introvertált,bár szívesen szerezne pár új barátot.

A zenei ízlése elég sokszínű, egyáránt szereti a kalszikus zenét,a rockot,az alternatívat és a kpopot is.

15/l



2015. júl. 7. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen. :) 14/f
2015. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A lányok 50%-a ilyen.

De hát miért is ne.


18F

2015. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy barátkoznék :) 17/f
2015. júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen:D Ha olyan zenét szeretni, amit én, tökéletes lenne számomra, de hát olyat kb. 1 csaj szeret a 10-ből:D

17/F

2015. júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, bár tényleg elég átlagos.Ha komolyabb az érdeklődésed a gamer témák / animék iránt akkor kicsit kitűnőbb.Viszont ha tényleg barátkozni akarsz, akkor a magasság/testsúly nem számít :D
2015. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Persze. :)


F

2015. júl. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, átlagos.Ez a jelző eléggé illik rám.

5-ös, láttam, hogy mások is odaírták a saját kérdésük mellé, gondoltam és is odaírom,de igazad van!

2015. júl. 7. 19:42
 8/13 anonim ***** válasza:
lazán
2015. júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem lennél ellenemre:)
2015. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Most találkoztam a saját személyiségleírásommal, bár külsőleg csak kilóban és testalkatban stimmelünk :D (sötétbarna haj és szem, 160 centi, nyáron úgy nézek ki, mint aki tejcsokiba mártózott, de alapból viszonylag világos a bőröm.)


Szóval a kérdésre, miszerint barátkoznék-e magammal, a válaszom igen xD


14/L

2015. júl. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!