Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek vele kettesben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnek vele kettesben beszelni?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel nagyon nagyon zavaros volt mindig is a kapcsolatunk..Volt,hogy azt mondta szeret. Volt,hogy azt mondta olyan mintha a huga lennek. Volt hogy azt mondta feltekeny. Volt,hogy azt mondta felt...Most qrvanak tart. (Nem nem vagyok az en tisztaban vagyok ezzel csak osszevesztem vele es felreertes tortent) .. Tehat utal engem. Mar nem mondja...de egyszeruen eltavolodott tolem nem beszel velem es ugy mereget engem,mint egy darab hust,mint egy ri**ncot es muszaj lenne beszelnem vele kettesben. A problema,hogy nem tudom hogyan hivhatnam felre hogyan tudnek vele oszinten beszelni.. Esetleg van valakinek valami otlete vagy velemenye errol az egeszrol? :c (helyesirasert es ekezetekert bocsanat telefonrol irtam)
2016. jan. 31. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekel a srác?szerelmes vagy? Ha igen akkor szerintem elég ha leültök beszélni.. vagy ha nem tudod félrehivni akk írj neki, h itt talakozzunk ekkor es akklr es mondj el neki mindent. A szerelem bonyolult de megéri. Azzal hogy egyszer ezt mondja maskor meg azt azzal pedig ne is foglalkozz. A fiúk mind ilyenek. Egyszer ez máskor az, de belül mindig ugyan azt gondolják hidd el. És ne feledd csak azzal veszekszünk akit szeretünk.
2016. febr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj neki üzenetet,ha arra se reagál,akkor hagyd
2016. febr. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha talalkozol vele valamikor élőben,(pl. Egy iskolába jártok?)hivd felre. Tudom, hogy elég cikinek tűnik, de ha tenyleg beszelni akarsz vele es eppen nem vagytok joban akkor éreznie kell, hogy fontos. Es bárki bármit mond, ha irsz neki az kozel sem olyan. Meg amugy is...eloben láthatod a reakciojat, esetleg, hogy mennyit gondolkozik. Oszinten csodálkoznék, ha nem menne bele, mert szerintem Ennyit mindenki megérdemel. Ha megsem menne bele, akkor hagyd rá, te mar nem tehetsz semmit.
2016. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Elozo vagyok.

Azt kihagytam, hogy szerintem ne akkor zudits ra mindent, hanem csak mondd neki, hogy pl. Csütörtök 4-kor ráér-e, mert szeretnel vele beszelni.

2016. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!