Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leányzók! Komondorokkal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leányzók! Komondorokkal, kuvaszokkal, pulikkal lehet a gyengébbik nemmel utcán/parkban ismerkedni? Tudom, ők nem épp a legcukibb ebek, de őket kedvelem. Van esély, hogy odajöjjenek lányok, vagy beszarnak tőlük?

Figyelt kérdés

2016. jan. 31. 23:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A kutya az kutya, mindegyik aranyos
2016. júl. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én imádom a kutyákat. Ha a gazdi engedi simizem mindegy mekkora milyen stb. De ettől függetlenül nem feltétlen jön be a gazdi :)
2017. szept. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 komis1 válasza:
Nálam az a tapasztalat, hogy ha komondort sétáltatok, akkor a lányok/nők odavannak érte. Mindenféle lányok jönnek, kjcsik, nagyok, közepesek. Mindegyik beszélgetni akar. Fiúk, férfiak ritkán szoktak odajönni, max egészen kicsi kisfiúk a játszótérről, vagy kutyások. Viszont a lányok, nők mjndig jönnek.
2018. ápr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 lugoka válasza:
Ha jólnevelt a kutya akkor szeretik. A Kuvasz is tud cuki lenni ha akar :)
2018. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kutya tudd aranyos lenni.A tesómnak a férjének is pulija van,nagyon barátságos és jól nevelt kutya.Viszont leszoktam arról,hogy másoknak a kutyáját simogatom,kivétel persze így is van.(de csak olyan kutyáknál akik oda jönnek és láttom,hogy barátságos.Ami nem fajta függő.)Van traumatizált kutya is,aki nem annyira szereti az embereket.(Plusz nem minden gazda szereti,ha oda mennek.)
2020. máj. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!