Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú lány barátság? Tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú lány barátság? Tudom sokszor, kérdezett/válaszolt dolog.

Figyelt kérdés
Főleg 18-25éves korosztály érdekelne, lehetséges e lány-fiú barátság? Válaszokat előre kösz
2013. máj. 25. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
egy ideig igen :D
2013. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A barátság fogalma maga az ismerkedési szakasz, idővel vagy Te vagy Én unom meg és kezdek el jobban hajtani

Ha létezne férfi és nő közt barátság, akkor a férfi homokos a nő pedig saját neméhez vonzódik :)

20/F

2013. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na most majd én leszek a nagyképű lófasz jancsi, de én már nem is próbálkozok barátkozni lánnyal, mivel már évek óta párkapcsolatba vagyok de ha egy lánnyal esetleg nem haveri hanem barátszerűen viselkedek akkor ott mindig az volt hogy többet akart volna. Szerintem itt is fogják írni hogy egy ilyen barátságot nem szabad elrontani azzal hogy kapcsolat lesz belőle de ez igaz utána a maradjunk barátok sztori után már nem lesz semmi a régi. Persze olyan is van aki mégis többet akart és esetleg még most is együtt vannak.

23/F

2013. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sok lány barátom van akik nem akarnak ennél többet.. Szal ja, létezik. 18/F
2013. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is több lánybarátom van, én semmit nem akarok tőlük, ők sem tőlem (pasijaik is vannak) szóval létezik. 17F
2013. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
igaz fiú lány barátság nincs... vagy van egy darabig amíg valamelyik szerelmes nem lesz
2013. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
fiú és lány lehet barát,csak legjobb barát nem. mert egy idő után megtudsz róla mindent sok időt töltötök együtt és az egyik vagy mindkettő többet akar. ha összejönnek akkor király mert ebből hosszú kapcsolat lehet,viszont ha nem az nagyon szar mert egy barátot és egy szerelmet is elvesztesz :( tapasztalatból mondom :/ 16F
2013. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok a iú barátom meg 25 és nagyon jól kijövünk egymással. Már nagyon régóta ismerjük egymást, mert apámnak munkatársa és semmi olyan nincs közöttünk(, csak pár fal.) :)
2013. jún. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!