Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüzesség elvesztése!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüzesség elvesztése! Véleményt kérek! Mit gondoltok? (szöveg tovább) 17/L

Figyelt kérdés

Mostanában a baráti körömben igen nagy téma a szüzesség elvesztése. Mivel mind végzősök vagyunk (rajtam kívül mindenki 18 lassan 19 éves) lassan közeledik az egyetemi élet és pont itt vannak egy páran fent akadva hogy mielőtt el kerülnek az egyetemre el szeretnék veszíteni, ezzel még nem is lenne semmi baj de mikor azt hallom hogy mindegy ki az csak ne mondja tovább eléggé elszörnyülködve nézek rájuk mert alapjában véve nem ilyen természetek.

Nálunk eléggé megoszlik a vélemény fele-fele arányban hogy mi is lenne helyes, egy ideig én is így gondoltam de aztán rá jöttem hogy elér még nem kell siettetni.

Erről ti mit gondoltok? Tényleg úgy mondd "ciki" ha úgy mész egyetemre hogy szűz vagy még?



2016. febr. 3. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy mindenki akkor veszti el, mikor elég érettnek érzik hozzá magát. :) F/17
2016. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
jó lene bacni de szűz vok:D
2016. febr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem értettem meg az ilyen embereket. Ki nem szarja le hogy szűz vagy e vagy sem? Egy az hogy nincs ráírva a homlokodra hogy te még szűz vagy, így úgysem fogja tudni senki. Aki pedig ilyen kényszerből akarja elveszteni annak csak gratulálni tudok az eszéhez.
2016. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Elárulok egy titkot:

az egyetemen nem fogják megkérdezni, szűz vagy-e. Az egyetemre felnőtt emberek járnak és ők tudják, hogy ez magánügy. Szóval csak azért kár 17 évesen megdugatni magad (már bocs, de a szüzesség programozott elvesztése az az), hogy elmondhasd magadról. És ha egyszer majd egy komolyabb kapcsolatban szóba kerül, ki hogy vesztette el, akkor közlöd, hogy hát, 17 voltam, olyan cikinek tűnt, hogy szűz vagyok. Vagy mi?


Szóval nem, nem ciki szűzen egyetemre menni, meg úgy se, ha már nem vagy az.

2016. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
holnap megyek egyetemre közvéleménykutatást tartok hogy ki szűz xD
2016. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó látni hogy viccesen fogjátok fel a kérdésem, de én komoly válaszokat is várok ha lehetséges!
2016. febr. 3. 17:05
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Mi köze van az egyetemnek a szüzességhez? Ez egy olyan döntés az életben amit belső indíttatásból kéne meghozni nem pedig azért mert új iskolába mész. Szerintem abszolut nem gáz. Én is végzős vagyok és szűz. Még nem érzem magam késznek és ez nem hiszem hogy a nyáron megváltozik. De ha mégis akkor az nem azért lesz, mert ciki szüzen egyetemre menni. Mellesleg nem egy táblával a nyakadban mész, nem kell azt mindenkinek tudni, ahogy az ellenkezőjét sem.
2016. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem akkora gond ez, egyrészt senki nem foglalkozik ezzel mert nem te leszel a császárnő aki előtt mindenki esedezik, hanem csak egy sima fősulis \egyetemista lány leszel a sok száz közül, A homlokodra meg gondolom még nem tetováltattad fel szép iniciálékkal , hogy I'm virgin

elveszteni meg nem nagy dolog ember függő van akinek örök élmény marad van akinek meg egy amivel megtudta hogy mi az, az első amúgy sem olyan mint a filmekben sőt nagyon nem, teljesen a te dolgod mit csinálsz barátnőidé is hogy ők mit csinálnak, ezen ne agyaljatok annyit

2016. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

Komoly válasz:

Nem, nem ciki! Őszintén szólva, ha egyetemre mész, a fejedre lesz írva, hogy szűz vagy? Ki előtt szégyelnnéd, ha az vagy, ha úgysem tudják? Ezeket meg tudod válaszolni? Elég nagy hülyeséget kérdeztél....


A baráti társaságod nagyon primitív.

2016. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Jó látni hogy viccesen fogjátok fel a kérdésem, de én komoly válaszokat is várok ha lehetséges!


komolyan leszarjuk hogyha aidsos leszel..

2016. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!