Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Barátnőm 19hónap után megelégelte a nem kapcsolatba illő tetteimet (túlzásba vitt alkohol fogyasztás, ígéretek megszegése, ritka találkozások, nem törődés) és szabad utat adott. Összetört. Elvesztettem minden bizalmát és az esélyt hogy bebizonyíthassam változásom. Elismerem mindet, tényleg szörnyű voltam, de a szakítás adta azt a pofont ami ráébresztett, hogy réges rég meg kellett volna húznom a határt, de sajnos túl későn. Már egy hónapja vagyunk külön, de már az első napokban észre vettem,hogy hiba volt beleegyeznem a szakításba. Rájöttem mit is jelent nekem igazából. Rájöttem mit kellett volna tennem a legelején. Utólag próbáltam helyre hozni a dolgokat, ha hívott mentem, ha csak egy perc időm is volt beszélgettem vele. Mondtam hogy szeretném helyre hozni a hibáim. De már nem maradt bizalma. Fél hogy újra összetöröm, hogy nem tartom be amit ígértem, hogy csak kihasználom. De ez már nem így van!

Tényleg változom, de nem tudom már mit tudnék tenni hogy kicsit meggondolja magát.



2016. febr. 4. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Most teljesen elvesztetted a bizalmát...

De rájöttél mit kellett volna másképp csinálni.

Gondolom már bocsánatot is kértél tőle és elmondtad, hogy mennyire megbántad amit tettél.

Legyél türelmes! Ha van rá eséj, hogy visszaszerezd a bizalmát, akkor is sok idő kell még ahhoz! Addig is pedig továbbra is folyamatosan bizonyítsd, hogy megbánásod és változásod is jól látható legyen!!!

2016. febr. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)


Ezt megfogadom!

2016. febr. 5. 00:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Hiányzik a csaj és most úgy érzed, meg tudnál változni.

De ez nem így van. Aki olyan, mint te, sosem változik, kutyából nem lesz szalonna. Neked mindig is fontosabbak lesznek a pia és a haverok. Hagyd békén szegény csajt!

2016. febr. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig sem volt fontosabb a pia vagy a haveri közösség. Csak velem az a baj, ha már lement az első pohár onnantól nincs megállás. Igaz, tényleg kellett egy kicsit a baráti társaság ami szerintem mindenkinél így van, de nem azon a szinten ahol elkezdtem.
2016. febr. 5. 08:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Keresd fel élőben csengess be hozzá mond meg mi hol merre stb. és ha eléggé magabiztos meg türelmes vagy akk sikerülni fog. Csak hajrá!
2016. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem egyszer álltam előtte, mondva, hogy most már kész vagyok mindent eldobni ami eddig gátolta a kapcsolatot, hogy rendbe akarok hizni mindent, hogy újra láthassam az a mosolyt az arcán mint a legelején.

De a válasz ugyan az volt. Rengeteg esélyt adott, mindet elbasztam, nincs több.

2016. febr. 6. 06:05
 7/8 Kim Bo Mao ***** válasza:

Teljesen érthető a reakciója és szerintem azzal, hogy bizonygatni próbálod non-stop, hogy hogy megváltoztál csak ártassz az esélyeidnek!

Ha tényleg komolyan vissza akarod kapni, inkább azt kellene mondanod neki, hogy várjon meg, megváltozol, és hogy NEM akarsz vele összejönni, amíg nem teszed rendbe magad. Ezt talán elhinné. Mert egyik pillanatról nem változhattál meg. Igen magadhoz tértél, és úgy érzed megváltoztál, de a változásod hogy tartós maradjon, meg kell szilárdítanod magadban. Mert ha tegyük fel most visszafogad, akkor megint előbb-utóbb "visszaváltozol" piás nem törődömmé, aki egykor voltál. Én most hagynám kicsi levegőt kapni, és építeném a személyiségemet a helyedben, mert nem vagy stabil korántsem. Próbálj meg nem minden nap ráírogatni, hívogatni, és ne jelenj meg személyesen. Hagyj neki időt, hogy ő is átgondolja a dolgokat, és akkor kiderül, hogy szeret-e még vagy sem. Ha nem szeret nincs értelme erőlködnöd nála csak jobban eltávolodik, ha szeret akkor meg fokozatosan visszataláltok egymásra...

Az a helyzet, hogy ez nem hirtelen fellángolásból jött ötlet számára, hogy szakít, ez már érlelődött benne jóideje, és te nem vetted észre. Valószínűleg ő már előbb elkezdett "leválni rólad" lelkileg, minthogy felhozta a külön utakat...

2016. márc. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem adtam fel:) most már kezd kicsit jobbra forduli a dolog. Sikerült bizonyítanom hogy törődöm vele és hogy nem iszom. Neki is és nekem is jobb érzés , hogy ezt el tudtam érni. :) Köszönöm annak aki bíztatott, mert nagyon sokat segített!
2016. ápr. 23. 04:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!