Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetetlen már, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen már, hogy egy ilyen lánynak legyen barátja?

Figyelt kérdés
Jó pár hónapja egy baleset miatt le kellett vágni a lábát... És azóta utál emberek közt lenni, nem is szokott kimenni sehova. Fél, hogy elítélik, azért amilyen lett...
2016. febr. 5. 07:22
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem lehetetlen.Egyáltalán nem.
2016. febr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne lehetetlen. Amúgy ha pár napja történt még a kórházban lenne...
2016. febr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A jó pár hónapja nem egyenlő a pár hónappal.
2016. febr. 5. 08:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha a személyisége tetszik akkor miért ne? Engem nem zavarna. Igyekeznék lelkileg helyrehozni és mosolyt varázsolni az arcára :)
2016. febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen! Ugyanolyan teljes értékű ember, mint bárki más!:)
2016. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak nem teljes ember... Kicsit kevesebb lába van
2016. febr. 5. 09:41
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Minden lehetséges. Lásd: Nick Vujicic


[link]

2016. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Egyszer hallottam egy (igaz) történetet, nagyon megfogott. Egy ember öngyilkos akart lenni, de nem sikerült neki, és tolókocsiba került. Akkor elgondolkodott mindenfélén, és azóta megtalálta önmagát, a hivatását, és családja is lett, ő pedig most egy nagyon mosolygós, kiegyensúlyozott ember. Most élvezi az életet, amit egykor el akart dobni magától. Semmi sem történik véletlenül... Ne írj olyat a lányról, hogy nem teljes értékű, mert természetesen az! Nagyon beszűkülten gondolkodik, aki máshogy látja. Angliában laktam egy ideig, ott például a gyerekcsatornán (BBC kids) is van műsorvezető, akinek csak egy keze van, pont hogy az ilyen buta előítéletektől megszabaduljanak az emberek, és mindenki elfogadja, hogy "ami igazán lényeges az a szemnek láthatatlan".
2016. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem es a szemelyisege teheti ot teljesse ha nem erzi magat annak szerintem nem lehetetlen.... Es utalom ha ez miatt itelnek el valamit ha nem tehet rola ez a legnagyobb bajom
2016. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
engem biztosan zavarna akármennyire is szimpatikus az illető barátkozni gondolkodás nélkül de nem járnék vele sose... ettől függetlenül sok hozzad hasonló fiu van tolokocsiban náluk esélyesebb lennél :)
2016. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!