Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy fiúnak szinte lehetetlen küldetés olyan lányt találnia, akinek bejönnek külsőre, ellenben egy lánynak meg szinte egész országnyi fiú rajongója lehet, pusztán a külseje miatt és ehhez még csak nem is kell tökélynek lennie?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezzzz...nagyon nem így van. Nem is akarom kifejteni miért, szerintem ha egy pici eszed van és jobban átgondolod akkor rájösz. Gondolom most mélypont és depi vagy azért irogatsz ilyen hülyeségeket.

21L

2013. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert férfiből túlkínálat van, és a lány mivel jól néz ki, tudja, hogy bárkit megkaphat, míg egy srác, ha csak átlagos, vagy ne adj isten csúnyácska, akkor sajnos sikertelenül pályázik a csinos lányokra.
2013. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert a nők nagyon válogatósak.Ha már valaki nem néz ki jól azzal már szóba se állnak.Persze a bájgúnárokkal enyelegve beszélgetnek és már aznap este az ágyukban kötnek ki holott ők csak kihasználják a nőket
2013. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Miert keresel olyan lanyt, aki kulsore jon be? Miert fontos, hogy a legszebb legyen, es akkor mar az sem erdekel, ha uresfeju plazacica?


Miert nem olyan lanyt keresel, aki kedves, nem hisztizik, intelligens, kozos erdeklodesi kore van veled, akivel orakat tudsz beszelgetni anelkul, hogy eszrevenned az ido mulasat, aki szivesen sportol-kirandul-utazik-muzeumba/szinhazba/moziba megy-stb. veled? Aki lehet, hogy sohasem nyerne a Miss Universum szepsegkiralyno valasztason, de a korme alatt a nemletezo piszok tobbet er a szep tarsainal? Miert a kulso a fontos es nem a belso? Ha oreg lesz, es hat unokaja lesz, akkor el fogod hagyni, mert mar nem szep??????????????????

2013. máj. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es, ne fordítsd ki a dolgokat!


Pontosan a lányok azok, akik a külsőt nézik, tapasztalom. Érdekes, eddig csak olyan lányok akartak velem járni, akiknek bejöttem külsőre, ha valakivel kedves jó fej voltam, de külsőre rondának tartott vagy láttama képén, hogy tök flegma, mert nem vagyok Brad Pitt, akkor koptatott is le vagy le is tiltott, esetleg durávbb esetben lerondázott, kigúnyolt az a "kedves" teremtés.


Érdekes, nekem nincs akkora igényem külsőrem, ellenben jellemre nagyon válogatós vagyok, azt elismerem. Egyedül a túlsúlyos vagy nagyon durva arcszerkezetű láynok nem jönnek be, elismerem, nekem is fontos valamennyire a külső, de biztos nem olyan mértékben, mitn a csajoknak a fiúk külseje. Csak a mai nap inden második lány tetszett külsőre, na akkor megm it beszélsz itt baromságokat, kinek kell Miss Kukutyisztán?!

Sőt, elmondanám, hogy ezek a szépségkirálynők sosem tetszettek, igaz egész életben két ilyen műsort láttam, de én azoknál a csajoknál ezerszer szebbb, bár haveromék szemében csak átlagos lányt láttam már!

Elgem van már, hogy mindneki a fiúkat támadja, hogy ők akarnak tökéyl nőt, amikor épp ellenkezőleg a csajok akarnak tökély pasit külsőre!!!! -.-"

2013. máj. 8. 23:46
 6/8 A kérdező kommentje:

Aki nem hiszi lépjen fel facebookra, van egy rakás kényes szépségkirálynő, aki azt írja ki, hogy helyes fiúk jelöljék őket! Érdeks a fiúk ilyet sem írnak ki, hanem olyat, hogy kedves, normális lányokkal ismerkednének. Szóval, tessék gondolkozni, hogy miért lettek ilyen felszíneseka mai lányok! Mert a sok rendes, de külsőre nem tökéyl fiú miattuk szenved magányban, egyedül! Míg a jóképű, tökély hapsik több nővel is kavarnak, hiszen a csajoknak erre van igénye, hogy villoghassanak helyes, magas tökély pasijukkal!


Nem akartam ilyen köcsög lenni, de a 4-es válaszoló miatt kinyílt a bicska!! -.-

2013. máj. 8. 23:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Az előző két kommented megadja a választ a kérdésedre.

Jellemhiba.

2013. máj. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Jellemhiba? :D Csak azért mert az igazat írta le?Tökéletesen igaza van,olyan ez mintha én írtam volna azokat a kommenteket,már arra gyanakszom hogy skizofréniás vagyok


Nem tudom miért kell azt gondolni hogy a kérdezőnek tökéletes kinézetű csaj kell?Még az átlagos kinézetű nők is ISZONYÚAN válogatnak,a 70%-uk csakis kizárólag helyes pasikkal jönnek össze később persze beérik már átlagos pasikkal is csak azért hogy valaki eltartsa őket


A kérdező egyáltalán nem mond hülyeséget,nem tudom hogy az emberek itt a gyakorin miért viselkednek úgy mintha nem ez lenne az igazság.Csak ki kéne mozdulni otthonról és körül nézni a valóságban


Persze biztos hogy a srácban van a hiba.Micsoda bűn ha ronda valaki igaz?Persze az nem számít ha az illető rendes és van normális munkája,az ilyennel nem lehet normális kapcsolatot kialakítani a nők szerint,inkább összejönnek egy semmirekellővel csak azért mert helyes.Nehogy már mi legyünk a hibásak ezért

2013. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!