Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy azért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért nem szeretnek az iskolában mert csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok model alkat. 175 cm 65kg. Szeplős vagyok és emellett elég pattanásos az arcom... Nem érzem magam szépnek, egyenesen csúnyának... Erettebben gondolkodom mint mások, de ha kell le tudok alacsonyodni a korombeliek szintjére, de az első pillanattól fogva leneznek engem... Képet csak privátban küldenék...

16/L



2016. febr. 6. 21:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Én 175 cm 60 kg vagyok es mindenki dicséri az alakom szoval nem lehet rossz :) en se vagyok szep nekem is vannak pattanasaim de kedves vagyok mindenkivel mindig pozitív vagyok es szeretnek engem :) szoval kétlem h 'ronda' vagy es ezért nem szeretnek :D küldhetsz kepet :) 16L
2016. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Küldheted :)
2016. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Amy987 ***** válasza:
100%
Aki a külsőd alapján ítél meg,azt nem is akard barátnak.
2016. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 eznemlényeges ***** válasza:
Küldhetsz
2016. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
küldj:)
2016. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
jöhet nekem is :)
2016. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Az alakoddal sztem semmi gond. Én 162 cm vok és 52 kg.

Én is szeplős vok nyáron, és azt mondták h szexi. :)

Kinek nincs pattanása tiniként?...

Olyan is van aki tényleg bűnronda mégis körül zsongják...

Csak bízz magadban! Mosolyogj bátran! Az mindenkit megszépít! :)

Am is a külsővel semmire se mész, ha belül egy k vagy.

Fel a fejjel! :)

Nekem is küldhetsz képet, úgy többet tudok mondani.

15/L

2016. febr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg köze lehet a dologhoz, főleg ennyi idős korban. Ez ilyen emberi ösztön, például ha egy szép csaj a boltban lever véletlenül egy üveget akkor: hagyjad csak, majd én összetakarítom, ellenben a csúnyábbal ki is fizettetik.
2016. febr. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez a leheto legnagyobb hulyeseg...


"Le tudok alacsonyodni...", ez eleg nagykepu kijelentes.

A legtobb esetben a nem elfogadas jellemhiba miatt tortenik.

2016. febr. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is 175 vagyok, csak 10kg-val kevesebb. Ha abból indulok ki, hogy én mindig megkapom, hogy milyen vékony vagyok akkor rajtad az a 10+ bőven elfér, szóval az alakod nem lehet probléma. Én is csúnya vagyok, pattanás, szeplő, miteszer, meg minden ami kell, de nekem ezeken felül is csúnya arcom van. Na most mondok egy érdekeset: általánosban és még oviban is utáltak mint a szart, nagyon kevés ember volt akivel jól éreztem magam. Aztán gimiben átmentem egy másik suliba, és azóta sokkal több önbizalmam lett. Pusztán azért mert végre normális emberek közé kerültem. Azóta egyébként a bőröm is szebb lett, gondolom a kevesebb stressz. Szóval a te problémádat vagy az orvosolhatja, hogy sulit váltassz, vagy vegyél vissza az arcodból, mert ez a "le tudok alacsonyodni a szintjükre" attitűd nagyon gáz. 15/L
2016. febr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!