Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Le szeretnék szokni a káromkod...

Le szeretnék szokni a káromkodásról, érdekelne, hogy milyen alternatívákat ismertek?

Figyelt kérdés
pl. a piculáját,

2015. nov. 12. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne káromkodj ,B+!
2015. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen "piculáját" típusú ökörségekkel sokkal röhejesebbnek tűnsz majd, mintha eleresztenél egy ba zdmeget. Vagy egyáltalán ne mondj semmit, amikor káromkodni akarsz, vagy mondd azt, ami úgy természetesen jön.
2015. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne használj ilyeneket, mert tényleg h..lyének fognak nézni.


Én régen egy barátommal versenyeztem, hogy ki káromkodik kevesebbet, ezt például egy kicsit jobb módszernek tartom. Hetente volt forduló, a győztes meg nem kapott semmit a verseny tisztasága miatt (tehát hogy ne érje meg csalni). Mondjuk mióta abbahagytuk, azóta vígan űzöm tovább sajnos ezt a jó kis hobbit biszibaszibasszameg.

2015. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon rá szoktam .Nagyon gáz .

Melo helyi stressz miatt.Megy a b+ ezerel .

2015. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A macska rúgja meg. Csípje meg a ló. Ha nem válik be, akkor marad a hagyományos.
2015. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt a leborult szivarvégét..

A kánya vigye el..

Úgy fogsz beszélni mint Kabos Gyula és Jávor Pál. :))

30-as években!

2015. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!