Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostohatesóm akar tőlem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostohatesóm akar tőlem valamit? Vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

2 hónapja költözött hozzánk a mostohatesóm 18 éves lány. Semmi vér rokonság nincs köztünk.

Az utobbi 1 hétbe nagyon furán viselkedik. Csak úgy bejön a szobámba egy melltartóba meg egy bugyiba és lefekszik mellém és azt mondja mindig hogy beszélgetni akar. És az is gyakran előfordul hogy simogat meg ilyenek.

szerintetek mit akarhat? 16F


2016. febr. 7. 15:07
 1/8 anonim válasza:
azt akarja, hogy izomból, erősen megdugd, ezt akarja, meg biztos kér apatejet a fütyidből :D
2016. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
addig nem nyugszik a kicsike, amíg be nem iktatod neki a lompost :D
2016. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jo bor akkor dugd meg
2016. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem nagyon tetszik. Csak a következmènyektől tartok.
2016. febr. 7. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen következmény? Titokban tartjátok azt kész.:)
2016. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre mindig csak azt tudom mondani hogy mazlista vagy!
2016. febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Haver, nagy mázlista vagy! Én a helyedbe mennék a pingvinpatikába és vennék egy karton óvszert.
2016. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Thomika20 ***** válasza:
Hát ez vagy kamu kérdés volt, vagy tényleg mázlista vagy. :D
2016. máj. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!