Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a barátom mi a teendo?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom mi a teendo?

Figyelt kérdés

Az az igazsag hogy 3honapja járok egy fiuval es magyon kedves viszont meg nem fekudtunk le en viszont fel eve lassan nem fekudtem le semkivel nem is akartam de a volt baratommal felvettuk a kapcsolatot es talalkoztunk amibol szex lett amit en hangsulyozok nem akartam és rovid ideig tartott es nagyon rossz is volt,elvezhetetlen nulla.Mert en nem akartam csak engedtem neki mert a szerelem emleke erosen el meg bennem . Az ex rámenős:/ szoval megtortent es most nem tudok a baratom szemebe nezni. De vele meg nem fekudtem le.Tudtam volna meg varni de az exem ragaszkodott a dologhoz mondhatnam

Hogy nekem esett:/ nagyon szerettem őt ezert talalkoztam vele, azt hittem valtozott jo iranyba de tevedtem. Ha tudtam volna hogy igy fog velem viselkedni inkabb nem talalkoztam volna vele.Bar en is sertodotten viselkedtem.Szoval a lenyeg hogy megtortent de nem akarom

Folytatni a volt szerelmemmel mert meg mindig bunko viszont az ujjal sem igazan ezert ami tortent a lelkiismeretem nem

Hagy beken.Nem akarok vele talalkozni de mikor hiv nem tudok ellenallni neki.Marmint a talinak. Ő a lelki tarsam is egyben.Igaz meg nem fekudtem le vele de akkor is rosszul erzem magam.Valmit elvagtam magamban az irányába.Valaha jo baratok voltunk es egymas vallan sirtunk ha a szerelmunk megbantott.Tehat ez a kapcsolat baratsagbol alakult ki es meg most is tart.Viszont mar tobbet szeretnek en is.De sajna lefekudtem a volt baratommal viszont nem merem neki elmomdani bar ő ugy viselkedik mintha tudná vagy csak belelátom.. Hmm.. Szerintetek?Hagyjam ott végleg? Ismetlem meg nem fekudtem le vele. Tisztelem es becsulom o is engem. Hogy oldjam meg ezt a lelki problemat?Ne talalkozzak vele 2hetig?Legyek egyedul? Tanusitsak magamban megbanast?Hogyan buntessem meg magam annyira hogy ujra a szemebe tudjak mezni?Ha elmomdom neki ami tortent lehet hogy soha nem latom amit persze muszaly felvallalnom de ha nem akkor meddig emeszt a dolog?valamikor el fog mulni?


2016. febr. 8. 17:00
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
100%
Kovess el harakirit
2016. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
Mi a teendő? Köpd szembe magad na de komolyra fordítva a szót mond el ennek a fiúnak. 3hónap semmi és lehet megbocsájt... de azért ne játszd a hattyúk halálát hogy te nem akartál du-gni mert ezt én sem hiszem el...
2016. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Az mi? Harakiri?elég viccesen hangzik. Kifejtenéd? Légyszi
2016. febr. 8. 17:10
 4/30 anonim válasza:
100%

Férfiak / fiúk figyelmébe ajánlanám a következőt:


"nem is akartam de a volt baratommal felvettuk a kapcsolatot es talalkoztunk amibol szex lett amit en hangsulyozok nem akartam és rovid ideig tartott es nagyon rossz is volt,elvezhetetlen nulla.Mert en nem akartam csak engedtem neki mert a szerelem emleke erosen el meg bennem . Az ex rámenős"


Aki ilyesmit hall, fusson. A totális kibújás felelősségvállalás alól, ami az élet minden területén elő fog jönni. Két eset lehetséges, megerőszakolt, ami a rendőrségre tartozik, vagy te is benne voltál. Szerintem a legjobb dolog amit tehetsz, hogy először magadban tisztázod a dolgokat, mert nem lesz boldog életed.

2016. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
Ha elmondod,valószínű,hogy elhagy.Inkább ne mondd el és hagyd el te.Ha tényleg szeretnéd,vele is megtörtént volna.Jobb volt ez a kapcsolat inkább csak barátságnak.
2016. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Ha úgy történt a szex, hogy te nem akartad, akkor elvileg megerőszakolt a fiú téged. Ilyenkor rendőrségre kell menni feljelentést tenni.

Az ilyen esetek nem véletlenül történnek. Az ilyenhez szét kell tárni a lábad vagy bepucsítani minimum.

Ezt a "nem akartamot" hogyan kell elkèpzelni?

Véletlenül levetkőztetek, és VÉLETLENÜL megtörtènt?

Szerintem mondd meg a baràtodnak, hogy mi történt. Ha igazán ismer téged, akkor megèrtő lesz. :)

2016. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

ha őszinte vagy magadhoz, és hozzánk is, és tényleg szereted a mostani barátod, akkor tegyél lakatot a szádra és mély kussban csinálj mindent úgy ahogy eddig.

ezzel nem a hazudozásra akarlak bátorítani, de még ha kicsit szedett vetett az írásod (nem érdekel, hogy telefonról írtál) nagyjából az jön le hogy szereted a srácot és megbántad a tetted.

viszont ha elmondod neki onnantól már bizalmát veszti, és a barátság meg minden megy a süllyesztőbe.

2016. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%

Harakiri/szeppuku: Legközelebbi fordítása a kibelezés, a japán császár katonái pl így ölték meg magukat, ha a császár úgy kívánta.


Legközelebb ne ujjal mutogass és ne próbálj kibújni a felelősség alól.

Hiába volt az exed rámenős, te is széttetted a lábad, 50százalékban a te hibád.


Mondd el a mostani -szerencsétlen- srácnak, lehetőleg úgy, hogy a felelősséget nem hárítod.

Joga van tudni és ez a dolog nem az a kategória, amit el kell hallgatni. Mindenkinek legyen gerince felvállalni a tetteit.


(UI: Tudom, hízelgő a dolog, hogy felnőttnek képzeled magad, de ez tini párkapcsolatok kategória, közel sem felnőtt.)

2016. febr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:

Ha már ennyire hiányzitt a f,,asz,miért nem a barátod farkára ültél rá???

3 hónap alatt még nem dugtatok?? Nem vagy már szűzlány gondolom,felesleges játszani az elérhetetlent!

Főleg így,hogy az exed az első adandó alkalommal beakasztott!

2016. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
ez tinedzser kategoria igy van azert irtam ide.Na es te hany eves vagy?
2016. febr. 8. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!