Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 'Megcsaltam' a baratom?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Megcsaltam' a baratom?! elmondjam neki?

Figyelt kérdés

ket eve vagyunk egyutt a baratommal

csutortokon elegge osszevesztunk mert irogatott egy lanynak, aki miatt mar elegsokat veszekedtunk es megbeszeltuk hogy hanyagolja a tarsasagat, tobbek kozott "flortolgettek" napok ota, es osszeis futottak, persze bizonygatta hogy engem szeret, es felreertettem a helyzetet mert sz*rul jott ki, de egybol ravagtam idegessegemben hogy vegeztem vele

penteken ott aludtam "bosszubol" egy fiunal akit nagyon regota ismerek, es nagyon kedvelem ot, nem tortent kozottunk semmi.

tegnap talalkoztam a baratommal szemelyesen hogy megbeszeljuk miis volt, nagyon kedves volt, latszott rajta hogy rendbeakarja hozni a dolgot hogy visszanyerje a bizalmam, vegulis beleegyeztem

Hogymondjam el neki a pentek estet? Egyaltalan elmondjam vagy tarsam magamban?



2015. márc. 2. 13:29
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
18L
2015. márc. 2. 13:30
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
Persze, nyilván nem történt.
2015. márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
63%
én biztos be nem venném a barátod helyébe, hogy nem volt semmi... rühellem az ilyen lányokat mint te
2015. márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
40%

" egy fiunal akit nagyon regota ismerek, es nagyon kedvelem ot, nem tortent kozottunk semmi. "



Nem kell elmondanod.

2015. márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
61%
ha nem feküdtél le vele akkor hogy csaltad meg?
2015. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
az egvilagon semmi nemvolt kozottunk es csak egy regi baratom a srac, akit a baratom miatt hanyagoltam el
2015. márc. 2. 13:32
 7/31 anonim ***** válasza:
75%

én biztos kidobnálak ha kiderülne, de ha meg nem mondod el akkor meg nem is szereted igazán. mond el neki és fogadd el, hogy mész lapátra


20/f

2015. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

az egy kerdes akart lenni, hogy 'megcsaltam a baratom?'

mert nekem forditott esetben nagyonrosszul esne ha tudnam hogy egy masik lannyal aludt, megha hibaztam is, es nemvoltunk egyutt

Szoval nemtudom milegyen.

2015. márc. 2. 13:33
 9/31 anonim ***** válasza:

Ha kiderül, nagy sértődés lehet belőle!!!

Ha bízol a barátodban annyira, hogy tud titkot tartani és nem pofázza el mindenkinek akkor ne szólj......

37F

2015. márc. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
hat azert az o kezei sem tisztak, es o sem mondta el nekem a masik lannyal kapcsolatos dolgot, hanem lebukott
2015. márc. 2. 13:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!