Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez, miért érezhetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, miért érezhetek így?

Figyelt kérdés

Megpróbálom a lehető legrövidebben leírni.Szóval 14 éves fiú vagyok és eddig életemben nem tudtak zavarba hozni a lányok. Mikor az osztály legjobb csaja szólt hozzám és minden fiú pirult akkor is teljesen normálisan tudtam reagálni. Ehhez valamennyire hozzátartozik az is hogy eléggé hasonlítok az INTJ személyiség típushoz szóval alapból nem vagyok egy lányok után koslató típus, de mindegy is. De a lényeg mostanában megismertem egy lányt.A lányról tudni kell hogy egyáltalán nem szép, kicsit sem nőies, és elég furcsa személyisége van szóval nem egy vonzó típus, de valamiért egyszerűen elbűvölt. Amikor a közelében vagyok csak hebegek-habogok az intuícióm és megérzéseim amik rengetegszer mentettek már meg egyszerűen cserben hagynak.Szóval összefoglalva: Miért érezhetek így egy ennyire vonzótlan lánnyal szemben és egyáltalán hogyan tudnám kezelni ezt ?

15/f



2016. febr. 8. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot!! :D


Másodszor: ez van. Fordítva működsz. Én sem jövök zavarba semmilyen lány előtt, legyen az szép, vagy csúnya. Téged a csúnyák hoznak zavarba, ez van.

2016. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Lehet, hogy tetszik neked a lány csak még magadnak sem mered bevallani , de az sem kizárt hogy összevagy zavarodva és csak úgy érzed hogy vonzódsz hozzá ! Próbálj többet beszélgetni vele és hátha tisztázódik benned a dolog! :) ha pl. megérint és kiráz a hideg vagy melegség önt át vagy pillangók repdesnek a gyomrodvan akkor valóban tetszik neked és el kell fogadnod hogy neked nem a külső a fontos , hanem a belső ...gondolom a lány vicces , különleges belső tulajdonságokkal rendelkezik :) és néha a fiúkat hamarabb elnyeri a belső mint a külső és te köztük vagy :))
2016. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem a lány szépsége ami számít hanem hogy számodra mennyire vonzó...


Kezelni? Találd ki előre a szöveget, témákat, "kapaszkodókat".

2016. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot innen is. Ez természetes mert az a lány egy felderítettlen terep. Vagyis más mint a többi lány
2016. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)

és 2#-es : A mai napon éppen beszéltünk és az egyik osztálytársam hátulról megfogta a vállát és felkiáltott valamit. Erre elkezdtünk röhögni és a lényeg az hogy úgy csinált mintha megilyedt volna és ezért átölelt és mitán mondtam valamit a szemembe nézett. Ezeknek az eseményeknek a hatására a szívverésem kb a 3x-orosára ugrott és ez volt a kiváltó oka annak hogy kiírtam a kérdést.(mivel mint mondtam máskor akármi ilyesmi nem zaklatott fel ennyire)

2016. febr. 8. 21:40
 6/8 anonim válasza:

2.válaszoló vagyok :)

Ez nem vitás , tetszik neked a lány :) Beszélgess vele , ismerkedjetek , lehet köztetek több is a jövőben :)

2016. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mas tetszik... Nem feltetlenul a kulso a lenyeg.
2016. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan vagy mint a többi srác, csak pepitában!
2016. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!