Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, eggyel fellettem jár.

Nem egyszer volt már, hogy "rajtakaptam" mikor engem nézett, volt, hogy szemeztünk, de olyan is előfordult hogy követett a tekintetével, meg ilyenek. Mások is mondták, hogy mit néz örökké... Viszont lassan egy hete már hiába nézek rá, semmi, szinte olyan mintha direkt nem akarna rám nézni vagy valami... És tudom, ez így furcsán hangozhat, de olyan rossz érzéssel tölt el ez. Mi történhetett, és miért ilyen rossz, hogy megszűnt ez az állapot?


2016. febr. 10. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Megnézett, felmért, feldolgozta az információt, a végeredmény negatív lett, most más keres.


Hogy neked miért fáj? Mert jó érzéssel töltött az el, hogy azt hitted, hogy tetszel valakinek. Ezt mindenki akarja. :) Ennyi.

2016. febr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha félénkebb akkor semmi jelentősége nincs, most éppen ilyen időszaka van. Velem is volt már ilyen, hogy valamelyik héten szinte minden nap többször is egymásra néztünk a lánnyal, a következő héten meg rá se mertem nézni :D Ha már egy hónapja rád se néz akkor valószínű hogy már nem érdekled. Egyébként figyeld meg, hogy egyáltalán nem néz rád még feléd se, vagy azért egy-egy pillanatra rád néz-e. Azonkívül magamból kiindulva ha a lány egyedül van akkor jobban rá merek nézni/szemezni vele mintha ott lenne 5 másik ember között. Egyébként neked bejön ő vagy csak szimplán a helyzetet élvezted, hogy valaki néz?
2016. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez volt... állandóan szemeztünk... de tudni akartam, hogy mit érez. Ezért pár napig nem néztem, miközben ő kétségbeesetten kapálózott a barátnőim szerint. Utána néztem egy kicsit, de vissza akarta adni az adósságot, tehát nem nézett😂... egy napig bírta :D

Már biztos voltam benne, hogy tetszem neki :)

De, bár egy magabiztosságot sugárzó srác, mégis felém nem mert kezdeményezni... odamentem hozzá én, és most járunk :)

Tehát ha nem egy hetet nem nézne, akkor azt írnám, hogy csak próbára tesz. De így már nem biztos.

Na meg persze olykor nem árt a lánynak kezdeményezni.

És élőben a legjobb ;)

Mérlegeld a helyzeted, a jeleket. Sok sikert! :)

2016. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én is valami ilyesmit sejtettem, csak hát... Igazából nem is tudom, azt hiszem kezdett ő maga is megtetszeni... Viszont most már mindegy,eddig tartott gondolom... Mégegyszer köszi!:)
2016. febr. 10. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Meddig tartott az az időszak ameddig nézett téged, szemeztetek?
2016. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Durván fél év.:)
2016. febr. 10. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!