Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi történhetett? Mivel rontott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Mivel rontottam el ennyire?

Figyelt kérdés

Egyik fiu osztalytarsammal mar elhittem, hogy lehet valami koztunk. Majdnem ossze is jottunk. De hirtelen lett valami baja. Azt mondta, hallotta miket mondtam rola es en vagyok a szanalmas, talalkozni sem akar velem tobbet. Ezt irta facebookon. Irtam neki, latta de nem valaszol. A suliban hozzam se szolt tegnap. Csak nezett, de azt sokszor. Lattam rajta hogy bantja valami. Ma viszont mar a taskamat a helyemre vitte amig en a kabatommal kinlodtam :D

Es ez nagyon aranyos volt tole. Oran hozzam is szolt parszor, igaz a tanulassal kapcsolatban. Egy fele lakunk, majdnem egy utcaban es eddig majdnem minden nap egyutt jottunk haza de tegnap direkr masfelole ment haza...en meg ma egesz nap arra keszultem, hogy megkerdezem tole hogy hazajon-e velem de nem ment...

Holnap mar muszaj leszek. �

Mit tettem? Mi baja lehet? Szerintetek probal bekulni? Jo otlet az, hogy megkerdezzem tole hogy hazajon-e velem? En csak ezt az egy lehetoseget latom arra, hogy kettesben tudjuk beszelni, es muszaj ezt megbeszelnunk. Nagyon fontos szamomra o, es nagyon szeretem. Nem hagyhatom ezt annyiban.


Kerlek olyan valaszokat ne irjatok, hogy hagyd..csak akkor csinal valaki ilyet ha teljesen hulye meg stb...:)

Nem hagyom. :)


2016. jan. 5. 20:45
 1/3 anonim válasza:
Ha ő úgy tudja, hogy te csúnyábbnál csúnyább dolgokat mondasz róla a háta mögött nyilván nem akar kibékülni veled, ha ez így van akkor felejtsd is el az egészet, viszont ha nem, akkor beszélj vele, kérdezz rá hogy mi lett vele, mi a baja. Ha már kialakulóban volt valami akkor szerintem nem fog tudni veled érzelemmentesen beszélni és akár össze is jöhet minden :)
2016. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na de miert lenne igy? Miert hinne azt, hogy csunya dolgokat mondok rola? Hisz szeretem es senkinek semmi rosszat nem mondtam rola..fogalmam sincs mi lehet ez most. Talan megijedt. Regota ismerjum egymast, es eddig csak baratkent tekintettunk egymasra viszont ez mar tobb mindkettonk reszerol. Tudom, hogy elfog mulni.:)

Szoval ijedos fiu ilyen szempontbol..es en arra gondolol, hogy most is megijedhetett, mert mar a csokolozasrol beszeltunk. :)

2016. jan. 5. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:
"Hallotta" Lehet valamelyik osztálytárs bekavart,aki tudja,hogy szereted és ez szúrja a szemét..ha senki nem tudja..akkor csak lehet hisztizik,ha nem..akkor meg kínja van
2016. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!